Dabar populiaru
Publikuota: 2016 balandžio 20d. 10:19

STT vėl krečia Utenos savivaldybę

STT
Luko Balandžio / 15min nuotr. / STT

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) agentai antradienį atliko dokumentų poėmius Utenos savivaldybėje. 15min šaltinių Utenoje teigimu, su STT pareigūnų palyda pasivaikščioti priverstas buvo ir įtakingas vietos socialdemokratas Viktoras Vieversys.

STT domina Utenos savivaldybės vykdomi viešieji pirkimai. Anot šaltinių, būtent savivaldybės Viešųjų pirkimų skyrius sulaukė STT desanto, o pareigūnų lydimas darbo vietą paliko šio skyriaus vedėjas V.Vieversys. Jis taip pat yra Lietuvos socialdemokratų partijos Utenos skyriaus tarybos narys.

STT atstovas Ruslanas Golubovas 15min patvirtino, kad pareigūnai antradienį lankėsi Utenoje ir atliko dokumentų poėmius savivaldybės Viešųjų pirkimų skyriuje. Pasak jo, šie procesiniai veiksmai susiję su jau vykstančiu tyrimu dėl Utenos mero Alvydo Katino veiklos.

„Buvo paimti tam tikri dokumentai, tęsiant tyrimą dėl A.Katino. Tęsiant tą tyrimą buvo kolegos nuvykę ir pasiėmė tam tikrus dokumentus“, – kalbėjo R.Golubovas.

Pasak jo, liudininkų su STT pareigūnų palyda matytas V.Vieversys tyrime kol kas nefigūruoja nei kaip įtariamasis, nei kaip liudytojas. „Jis nebuvo nei apklaustas, nei sulaikytas“, – sakė R.Golubovas.

Kokie Utenos savivaldybės viešieji pirkimai domina STT, pašnekovas teigė negalįs atskleisti.

15min pavyko susisiekti su STT pareigūnų vizito sulaukusiu Utenos savivaldybės Viešųjų pirkimų skyriaus vadovu V.Vieversiu. Tačiau jis atsisakė kalbėti apie antradienio įvykius. „Jokių komentarų“, – tepasakė V.Vieversys.

STT tyrimas dėl A.Katino jau pridarė bėdų ir merui, ir premjerui Algirdui Butkevičiui. Įtarimų sulaukė Džiuljeta Žiugždienė, tuometė premjero sekretoriato vadovė. Pasirodžius šiai žiniai, Vyriausybės kanceliarija iškart pranešė apie premjero sekretoriato vadovės pasitraukimą iš užimamų pareigų. Utenos meras, socialdemokratas A.Katinas kategoriškai atmeta įtarimus korupcija.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

01:02
01:19
00:44
Parašykite atsiliepimą apie 15min