Dabar populiaru
Publikuota: 2019 vasario 7d. 20:03

Kuršėnų ligoninės greitosios pagalbos automobilis į teismą ligoninės atstovus vežė liudyti

Greitosios automobilis prie teismo
Greitosios pagalbos automobilis

Vyras tikino, kad Kuršėnų ligoninės greitosios pagalbos automobilis buvo atvežęs į Šiaulių apylinkės teismą liudininkus – ligoninės darbuotojus. Jo manymu, tokie specialūs automobiliai turėtų būti skirti ligoniams, o ne liudininkams vežioti. Ligoninės direktorė tvirtino, kad tai tiesiog bandymas įkąsti – darbuotojus reikėjo darbo metu atvežti į teismą liudyti ir tai buvo padaryta pagal tvarkas.

„Siunčiu jums nuotraukas, darytas vasario 6 dieną nuo 9 iki 11 valandos. Kuršėnų greitosios medicinos pagalbos automobilis prastovėjo prie teismo pastato apie dvi valandas. Jei nebūtų pamatę manęs fotografuojančio, tai gal būtų stovėjęs ilgiau“, – rašė skaitytojas Marius.

Vyras tikino, jog jo nuomone – tokie automobiliai turi tarnauti ligonių pervežimui, o ne Kuršėnų ligoninės administracijos darbuotojų vežiojimui..

Kuršėnų ligoninės direktorė Renata Noreikaitė patvirtino, kad toks įvykis buvo, tačiau, jos žiniomis, automobilis stovėjo ne taip ilgai.

Be to, ji priminė, kad pati važiavo savo nuosavu automobiliu. Savo įsakymu greitosios pagalbos automobilį paskyrė trims darbuotojams nuvežti į teismą darbo metu.

Greitosios automobilis prie teismo
Greitosios automobilis prie teismo

Direktorė paaiškino, jog jos vadovaujamoje įstaigoje yra vienas toks greitosios pagalbos automobilis ir jis nėra naudojamas skubiems iškvietimas. Jokiems darbams nebuvo sutrukdyta, nes visos šio automobilio kelionės yra suplanuotos. Taip yra dėl to, jog įstaiga yra slaugos ligoninė.

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

02:06
02:08
01:11

Esports namai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min