Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gegužės 7d. 14:49

Šustauskas buria kompaniją keliauti į homoseksualų eitynes (video)

Lietuvos Laisvės sąjungos būstinė Laisvės alėjoje.
STOPKADRAS iš filmuotos medžiagos / Lietuvos Laisvės sąjungos būstinė Laisvės alėjoje.

Šeštadienį aplankyti Vilniuje planuojamas seksualinių mažumų eitynės ketinantis buvęs Kauno meras Vytautas Šustauskas bendraminčių ieško ir viešai iškabintais skelbimais.

15min.lt jau rašė, kad į Vilnių išnuomotu autobusu bendraminčius ketinantis vežti V.Šustauskas prognozuoja, jog seksualinių mažumų eitynėse gali kilti riaušės. Per neoficialius pokalbius buvęs Seimo narys ir Kauno meras, o pastaraisiais metais taksi vairuotoju dirbantis vyriškis yra užsiminęs, jog į Vilnių ketina vežtis krūvą supuvusių kiaušinių.

Kaip redakciją informavo 15min.lt skaitytojas Andrius Šėmas, nuo ketvirtadienio ant V.Šustausko vadovaujamos Lietuvos laisvės sąjungos būstinės durų yra pakabintas skelbimas, raginantis prisidėti prie išvykos į sostinę.

Pateikiame skelbime esantį tekstą (kalba netaisyta – red.): „Esame Vilniuje aiškintis dėl pederastų eitynių. Vilniaus apygardos teismas anuliavo, bet Vilniaus savivaldybė neatšaukė savo išduoto leidimo. Pederastai padavė skundą į Aukščiausiąji Vilniaus apygardos teismą ir, kol išnagrinės, galioja savivaldybės išduotas leidimas. Bijo Kauno ir nori apmulkinti žmones! Visgi eitynės įvyks. Visi į Vilnių išvykstame 8 d., 10 val. Iškrypėliams Ne!“

„Jis (V.Šustauskas – red.) kauniečiams nori įrodyti savo tiesą, kad Lietuvos gėjų judėjimas – ne Dievo išradimas. Šią dovaną tiesiai iš pragaro gelmių atsiuntė pats velnias – Vilniaus miesto savivaldybė. Skelbimo autorius suprato ir aiškiai parodė, kad neverta užmiršti seksualines mažumas apibrėžiančią sąvoką – pederastai“, – savo mintimis su 15min.lt dalijosi skaitytojas A.Šėmas.

VIDEO: Bukas kauniečių įniršis ant seksualinių mažumų
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min