Dabar populiaru
Publikuota: 2013 birželio 11d. 11:54

Teisiamas Vytautas Gapšys apie prezidentės metinį pranešimą: paklauskite visuomenės, ar teismai skaidrėja

Vytautas Gapšys
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Vytautas Gapšys

Teisiamos Darbo partijos (leiboristų) pirmininkas, Seimo vicepirmininkas Vytautas Gapšys nesutinka su prezidentės Dalios Grybauskaitės metiniame pranešime išsakyta mintimi, kad teismai skaidrėja.

„Šalyje vis dar galima „nusipirkti infarktą“, bet darosi vis sunkiau nusipirkti teisėją. Ir tik todėl, kad patys teisėjai nenori būti perkami“, – antradienį Seime skaitydama metinį pranešimą sakė valstybės vadovė.

Liepos mėnesį nuosprendį išgirsiančios Darbo partijos vadovas V.Gapšys nuolat kalba apie papirktą teisėsaugą ir teismus.

Antradienį komentuodamas prezidentės išsakytus teiginius, jis aiškino, kad dėl teismų reikėtų teirautis visuomenės.

„Paklauskite visuomenės, kuri dažnai susiduria su teismine institucija, ir pažiūrėkite, kokia yra visuomenės nuomonė. Man nereikia teikti atsakymo, atsakymą gali pateikti pati visuomenė“, – aiškino jis.

Komentuodamas D.Grybauskaitės pranešimą, jis aiškino norėjęs daugiau išgirsti apie ateities planus.

„Bet mes suprantame, kad jos kadencija eina į pabaigą, todėl turbūt daugiau koncentruojamasi į tai, kas jau padaryta“, – sakė V.Gapšys.

Per prezidentės metinį pranešimą Darbo partijos frakcija surengė cirką – ant savo darbo stalų parlamentarai išsidėliojo plakatus, kuriuose anglų ir lietuvių kalba prašo teisingo teismo Darbo partijos lyderiams V.Gapšiui, Viktorui Uspaskichui ir Vitalijai Vonžutaitei.

„Prieš kišeninę teisėsaugą“, „STOP politiniam susidorojimui“, „Noriu gyventi teisinėje valstybėje“ – tokius plakatus susidėliojo „darbiečiai“.

V.Gapšys aiškino tame nieko blogo ar nepagarbaus nematantis. Esą Seimo nariai patys gali apsispręsti, kaip jiems reikšti savo nuomonę.

Paklaustas, kodėl plakatai užrašyti ne valstybine kalba, jis siūlė to teirautis pačių Seimo narių.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

30 geriausių restoranų

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min