Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugsėjo 10d. 16:53

Troleibusų vairuotojai kaltinami sumušę viršininką

Troleibusų vairuotojų profesinė sąjunga net ir paskelbus apie dalies darbuotojų atleidimą neatsisako ketinimų tęsti neterminuotą streiką.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Troleibusų vairuotojų profesinė sąjunga net ir paskelbus apie dalies darbuotojų atleidimą neatsisako ketinimų tęsti neterminuotą streiką.

Šeši bendrovės „Autrolis“ darbuotojai kaltinami apstumdę vieno iš bendrovės skyrių viršininką ir suplėšę jo švarką. Kauno policija dėl įvykio pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Kaip teigė į policiją kreipęsis „Autrolio“ Keleivių vežimo tarnybos viršininkas Algirdas Širvinskas, incidentas kilo ketvirtadienį paryčiais, bendrovės „Autrolis“ teritorijoje, vos prasidėjus troleibusų vairuotojų streikui. Apie jį vairuotojai nebuvo iš anksto pranešę.

„Nukentėjusysis teigė, kad šeši bendrovės darbuotojai, priklausantys Kauno troleibusų vairuotojų profesinei sąjungai, užlaužė jam rankas ir suplėšė švarką. Pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl viešosios tvarkos sutrikdymo“, – sakė Kauno miesto policijos atstovė spaudai Ramunė Tarandė.

Vyrai ėmė mane tampyti, jėga numovė švarką, suplėšydami jo rankovę. Vienas tiesiai man pasakė, kad mano vieta tik kabinete. Sakė A.Širvinskas.

Pasak A.Širvinsko, profesinės sąjungos nariai jį užpuolė apie 4.45 val. „Man besikalbant su į miestą išvažiuojančiais vairuotojais, atėjo šeši jų kolegos, Kauno troleibusų vairuotojų profesinės sąjungos nariai, tarp kurių buvo ir pirmininkas Petras Balčaitis. Priėję ėmė mane kaltinti, kad agituoju vairuotojus dirbti, o ne streikuoti. Kai pasakiau, kad tik kalbuosi su jais, vyrai ėmė mane tampyti, jėga numovė švarką, suplėšydami jo rankovę. Iš kišenių išmetė akinius, kitus daiktus. Vienas tiesiai pasakė, kad mano vieta kabinete, o ne prie vairuotojų“, –  sakė A.Širvinskas. Vyras neslėpė, kad incidentas jį stipriai šokiravo. Pasijutęs blogai jis kreipėsi į medikus, kurie, suteikę pagalbą, jam išrašė nedarbingumo lapelį. „Stresas, pažeminimas - visa tai patyriau, kai jie mane stumdė“, – sakė A.Širvinskas.

Pasak „Autrolio“ generalinio direktoriaus Mindaugo Lego, Keleivių vežimo tarnybos viršininkas buvo apstumdytas, nes reikalavo leisti iš „Autrolio“ teritorijos išvažiuoti troleibuso vairuotojams, kurie nenorėjo streikuoti.

„Toks darbuotojų poelgis yra nesuvokiamas. Incidento metu užpultas skyriaus viršininkas, kuriam padidėjęs kraujo spaudimas. Žmogui sutrikdyta sveikata. Žinau, kad jis kreipėsi į policiją. „Autrolio“ administracija taip pat kreipsis į pareigūnus, prašydama skirti daugiau dėmesio įvykiams bendrovėje“, – tikino M.Legas. Tuo metu patys bendrovės „Autrolis“ vairuotojai tvirtino, jog jokio incidento išvis nebuvo.

„Niekas nieko nemušė“, – tikino Kauno troleibusų vairuotojų profesinės sąjungos pirmininkas Petras Balčaitis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Kelionė „The Coldest Ride“

Sveikata

Gyvenimas

Parašykite atsiliepimą apie 15min