15min be reklamos
2022 11 28, 06:58

TS-LKD Priežiūros komitetas svarstys M.Majausko ir M.Skritulsko likimą partijoje

Į posėdį pirmadienio vakarą rinksis valdančiųjų Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Priežiūros komitetas, kuris spręs dėl Seimo narių Mykolo Majausko ir Mindaugo Skritulsko likimo partijoje po to, kai jie balsavime dėl biudžeto nepakluso partijos valiai.
Mykolas Majauskas
Mykolas Majauskas / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Šie du konservatoriai drauge su Laisvės partijos parlamentarais balsavo už siūlymą, jog 9 proc. pridėtinės vertės mokesčio (PVM) tarifas maitinimo sektoriui būtų taikomas visus 2023 metus, o ne iki liepos, kaip siūlė Ministrų kabinetas.

Po minėto balsavimo TS-LKD prezidiumas kreipėsi į Seimo frakciją, kad ši vietoje M.Majausko deleguotų naują Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininką, nes jis nepakluso partijos įpareigojimui neteikti ir nepalaikyti su Vyriausybe nesuderintų kitų metų biudžeto iniciatyvų.

Tuo tarpu sprendimo dėl narystės partijoje prezidiumas nepriėmė, teigdamas, kad tai gali daryti tik partijos Priežiūros komitetas arba patys Seimo nariai.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min