Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2017 rugsėjo 13d. 11:27

URM: Irmos uragano teritorijoje yra dar du Lietuvos piliečiai

Uraganas Irma siaučia Karibų salose
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Uraganas Irma siaučia Karibų salose

Uraganas Irma Šv. Martyno (St. Martin) ir Šv. Bartolomiejaus (St. Barthélemy) salose Karibų jūroje palietė dar du Lietuvos piliečius, antradienį pranešė Užsienio reikalų ministerija (URM).

Anot URM, siekiant suteikti reikalingą pagalbą visiems devyniems salose esantiems Lietuvos piliečiams, su Nyderlandų ir Prancūzijos krizių centrais vykdomas „intensyvus bendravimas“.

Antradienį URM pranešė, kad minėtose salose yra septyni Lietuvos Respublikos piliečiai, žinių apie nukentėjusius lietuvius JAV Floridos valstijoje nėra.

Aktuali informacija apie padėtį dėl Irenos uragano bei saugumo rekomendacijos nuolat atnaujinamos „Keliauk saugiai“ programėlėje ir ministerijos bei ambasadų „Facebook“ paskyrose.

Užsienio reikalų ministerijos programėlę „Keliauk saugiai“ galima parsisiųsti iOS, Android.

Pirminė informacija konsulinės pagalbos klausimais Užsienio reikalų ministerijoje visą parą teikiama telefonu +370 5 236 2444 arba el. paštu pilieciai@urm.lt.

Su Lietuvos Respublikos ambasada Vašingtone galima susisiekti tel. +1 202 234 5860 arba el. paštu consul.us@urm.lt, Lietuvos Respublikos ambasada Prancūzijoje tel. +336 75 04 15 01 arba el. paštu consul.fr@urm.lt, ambasada Hagoje tel. +31 646 094 634 arba el. paštu amb.nl@urm.lt. Piliečių prašome nurodyti savo tikslią buvimo vietą: adresą, pastato pavadinimą ar kitą orientyrą bei kaip su jais galėtų susisiekti vietos administracijos atstovai (el. paštas, telefono numeris ir kiti kontaktai).

TAIP PAT SKAITYKITE: Floridoje gyvenantis lietuvis praslenkantį uraganą Irma stebėjo balkone

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min