Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2010 kovo 18d. 10:40

Už prokurorų atsivertimą – Šv. Mišios

Po praėjusių metų spalio pradžioje kilusio pedofilijos skandalo kiek aprimusią visuomenę vėl įaudrino žinios, jog verslininkui A.Ūsui buvo panaikinti įtarimai D.Kedžio dukters seksualiniu prievartavimu.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Kauno pedofilijos skandalo peripetijos nepaliko abejingų: visuomenė rengia protesto akcijas, kunigai meldžiasi, kad paaiškėtų tiesa.
Vadinamojo Kauno pedofilijos skandalo atomazgos laukiantys kauniečiai kviečiami pasimelsti. Ketvirtadienį, 12 val., Raudondvario Šv. Kūdikėlio Jėzaus Teresės parapijos koplyčioje, Linkuvos gatvė 21, bus aukojamos Šv. Mišios už prokurorų atsivertimą.

„Žengti tokį žingsnį mus paskatino pedofilijos byla, kuri parodė, kad žmogus teisinėje sistemoje yra bejėgis – Lietuvos teisinė sistema jo negina. Meldžiamės už tiesą“, – 15min.lt sakė Šv. Mišias aukosiantis kunigas Alfonsas Bulotas.  Pamaldas, kuriose bus meldžiamasi dėl tiesos triumfo, vyks kunigų iniciatyva.

Pasak jo, tokia pačia intencija – siekiant tiesos – Šv. Mišios buvo aukojamos ir dėl kitų Lietuvą krėtusių įvykių. „Pavyzdžiui, prieš keletą metų meldėmės dėl Sausio 13-osios aukų artimųjų, kurie Seime buvo įžeisti“, – sakė kunigas.

Trečiadienį Kėdainių rajono apylinkės teismas pradėjo nagrinėti Drąsiaus Kedžio dukters motinos Laimutės Stankūnaitės bylą. Šiame teisme, Lietuvos apeliacinio teismo sprendimu, bus nagrinėjamos ir kitos su L.Stankūnaite ir jos dukra susijusios bylos.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:21:02

Video

01:12
15:32
08:09

15min metų knygų rinkimai

Ar žinai?

Esports namai

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min