Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 15d. 08:59

Vagims parūpo kailiniai (nuotraukos)

Apvogta parduotuvė
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Iš parduotuvės pavogti naujausi kailinių modeliai.

Laisvės alėjoje 74 pirmus metus dirbanti parduotuvė „Vilko kailiniai“, kurioje prekiaujama Kaune pagamintais išskirtiniais moteriškais kailiniais paltais, nukentėjo nuo vagių. Žaibiškos vagystės grobio vertė skaičiuojama tūkstančiais litų.

Nė vienas iš pavogtų rūbų nebuvo apdraustas, todėl visi nuostoliai prispaus gamintojų ir parduotuvės savininkų pečius. „Vis ruošėmės prekes apdrausti, bet dabar gamintojams, tokiems, kaip mes, nelengvi laikai. Be to, iki šiol į parduotuvę, kuri anksčiau buvo kitoje Laisvės alėjos vietoje, nebuvo laužtasi. Ši vagystė mums – skaudi pamoka, kad nereikia taupyti saugumo sąskaita“, – „15min“ sakė bendrovės „Vilko kailiniai“ direktorė Danguolė Gylienė.

Kauno policijos duomenimis, į parduotuvę įsilaužta antradienio naktį. Apie 1.58 val. suveikė signalizacijos sistema, todėl į parduotuvę išvyko ją saugančios bendrovės „Jungtis“ ekipažas. Tačiau atvykę apsaugininkai parduotuvę rado tuščią, matėsi tik vagių pėdsakai. Manoma, kad į vidų vagys pateko išdaužę stiklines parduotuvės duris. Per keletą minučių, kol atvyko saugos tarnybos darbuotojai, ilgapirščiai sugebėjo susirinkti 22 prabangius moteriškus kailinius ir pasprukti.

„Griebta, kas pakliuvo po ranka. Mūsų klaida buvo ta, kad arčiausiai durų, per kurias įsilaužta, buvo pakabinti naujausių modelių, brangiausi kailiniai. Juos vagys ir išsinešė. Tikslios sumos, kiek praradome, dar nesuskaičiavome. Tačiau vienų kailinių kaina pas mus svyruoja nuo 1500 iki 2000 Lt“, – sakė „Vilko kaililiniai“ direktorė.

Pašnekovė vylėsi, kad policijai pavyks surasti pavogtus daiktus, juolab kad parduoti juos viešai būtų sudėtinga: „Visi jie išskirtiniai, todėl pamatę tokius kailinius gatvėje iš karto atpažintume“.

Po vagystės parduotuvės darbuotojos prisiminė kelis įtartinus klientus, kurie prieš kurį laiką buvo užsukę į „Vilko kailinius“, apžiūrinėjo, bet nepirko prekių. „Tačiau šie žmonės su vagyste gali būti visai nesusiję“, – sakė D.Gylienė. Ikiteisminį tyrimą pradėję Centro policijos komisariato pareigūnai dar nesulaikė nė vieno įtariamojo.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min