Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Valstybės dienos minėjime Kaune vėl pasirodė pagonybę propaguojantis kaunietis

Minėjimo akimirkos
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Kaune vykusiame Valstybės dienos minėjime vėl stovėjo V.Rutkauskas, atsinešęs savo plakatą.
Šaltinis: 15min
0
A A

Liepos 6-ąją Kaune, Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje, vykusiame Valstybės (Karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienos minėjime vėl buvo galima išvysti savo nuomonę apie krikščionybę plakatu išreiškiantį kaunietį Vilmantą Rutkauską.

Į oficialų renginį vyriškis atsinešė senąjį plakatą, ant kurio užrašyta „Krikščionyvė Lietuvoje – okupacinė!“. Tiesa, šįkart plakatas niekam neužkliuvo ir V.Rutkauskui neteko ne savo noru palikti renginio.

Priminsime, kad ankstesni V.Rutkausko pasirodymai per Vasario 16-osios, o vėliau ir Kovo 11-osios renginius baigėsi policijos nuovadose. Į jas plakatą minioje demonstravusį kaunietį atvesdindavo pareigūnai, kuriems jis būdavo perduotas šventės teritorijoje budinčių apsaugos darbuotojų. Nors dėl šių incidentų policijoje V.Rutkauskui teko apsilankyti ne kartą, jokia bausmė jam nebuvo skirta, o pradėtas ikiteisminis tyrimas nutrauktas.

Vyriškio teigimu, į valstybinius renginius su plakatu jis ateina, nes nori išreikšti savo požiūrį į krikščionybę. Jis pats neslepia prijaučiantys pagonybės idėjoms.

Dar vieną nesankcionuotą akciją jis buvo surengęs prie Kauno miesto savivaldybės pastato. Jos tikslas buvo paskatinti miesto valdžią nuo Kauno herbo pašalinti kryžių.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min