TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Neringos vasaros sezono pradžia: be minios žmonių, bet kviečianti sportuoti

Grupinė treniruotė festivalyje„Sveika, Neringa!“
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Grupinė treniruotė festivalyje„Sveika, Neringa!“
Šaltinis: 15min
0
A A

Nidoje startavo aktyvaus laisvalaikio mėgėjus kviečiantis sporto festivalis „Sveika, Neringa!“ – saulėtas, bet vėjuotas oras neišgąsdino poilsiautojų, kurie traukė pasportuoti miesto centre. Ir tai tik pradžia, nes visą savaitgalį čia vyks įvairios sporto rungtys. Tačiau vietinių gyventojų teigimu, ši antrus metus iš eilės vykstanti vasaros sezono pradžios šventė neprilygsta festivaliui „Benai, plaukiam į Nidą“.

Į Neringą kėlėmės apie 17 val. Tuomet dar nebuvo eilių, tačiau matėsi, kad automobiliai po truputį rinkosi prie kelto. Kaip pasakoja apsaugos darbuotojas Rimantas, būtent tokiu metu penktadieniais ir pradeda formuotis eilės – po darbų visi skuba kuo greičiau į Neringą. Tačiau didžiausias iššūkis keltininkams teks šeštadienį ir sekmadienį, kuomet į šventę atkeliaus daugiau žmonių.

„Automobilius kels trys keltai be numatytų grafikų. Savaitgalį čia visada taip, o ypač sekmadienį, kuomet visi grįžta atgal“, – teigė jis.

Anot Rimanto, jei norite iš Neringos persikelti nestovėdami ilgoje eilėje, prie kelto geriausia atvykti iki pietų, mat nuo to laiko pradeda formuotis eilės.

Sezoną atidarė pritūpimais ir šuoliukais

O kol daugelis važiuoja prie jūros ir laukia savo eilės persikelti, Nidos centre buvo paskelbta vasaros sezono pradžia. Visą savaitgalį, birželio 2-4 dienomis, Neringa taps tikra Lietuvos sveikos gyvensenos ir aktyvaus laisvalaikio sostine – atvykusius žadama supažindinti su naujomis sporto šakomis, oi sudalyvauti įvairiose varžybose galės visi, neabejingi aktyviam poilsiui ir sportui.

Anot Rimanto, jei norite iš Neringos persikelti nestovėdami ilgoje eilėje, prie kelto geriausia atvykti iki pietų, mat nuo to laiko pradeda formuotis eilės.

Į Neringos vasaros sezono atidarymo šventę atvykę Elena ir Donatas bei jų dukra tikino planuojantys dalyvauti bėgimo rungtyje ir krepšinio turnyre.

„Kadangi vasaros festivalis čia vyksta, tai mus pakvietė atvykti draugai. O šiaip sportuojame. Manau, toks festivalis aktualus, nes daug kas propaguoja sveiką gyvenimo būdą. Tikrai smagi idėja, nes galima pasilinksminti, pasidžiaugti, prie jūros pabūti ir dar sporto nepamiršti. Čia gaunasi – trys viename: atvažiuoji su vaikais pailsėti, paatostogauti, nueiti į kokį koncertą, bet ir nepamiršti, kad visada turi būti formoje“, – pasakojo į Nidą atvykusi Elena.

Pirmąją treniruotę pravedęs treneris iš „Get fit“ sporto akademijos Elanas kvietė poilsiautojus prisijungti prie jo ir jo kolegos Liutauro užsiėmimų.

„Darysime kardioboksingą ir funkcines treniruotes. Reikia apsirengti patogiai, nors sunku prognozuoti orą. Pavyzdžiui, šiandien buvo pakankamai šalta, bet kai įsibėgėjo sportas, tuomet tapo šilta. Pas mane vakarais bus kardio darbas, o pas Liutaurą ryte duosime darbo raumenims. Pas mane pastriksėsim, pas Liutaurą padirbėsim“, – teigė treneris Elanas.

Pasak jo, tokie festivaliai parodo, kad Lietuvoje sportas kuo toliau, tuo labiau populiarėja ir net tampa madinga užsiimti kokiu nors sportu.

„Sportas Lietuvoje populiarėjai ir tai labai džiugina. Tai darosi daugiau kaip hobis ir mada. Tai gerai, nes taip geriau nei sėdėti namie ir nieko neveikti. Vietoje to jie išlenda į lauką, užsiima veikla – jiems tai tik pliusas“, – tikino Elanas.

Tuktuko vairuotojas: ši šventė nepritraukia pakankamai svečių

Nidos įžymybėmis tapę elektra varomų taksi automobilių vairuotojai sezono pradžios atidarymu ne itin atrodė patenkinti. Esą, anksčiau vykęs festivalis „Benai, plaukiam į Nidą“ sutraukdavo žymiai daugiau žmonių.

„Anksčiau, kai vyko festivalis „Benai, plaukiam į Nidą“, būdavo geriau. O dabar nieko gero. Šiandien (penktadienį – 15min past.) turėjom tik du klientus, stovime ir nieko nedarome. Nemanau, kad ir rytoj bus geriau. Iki Joninių čia nieko gero nebūna. O nuo Joninių iki Žolinių būna darbo. Būna jo kartkartėmis, bet palyginus šiuos metus su pernykščiais, nekas“, – pasakojo vadinamojo tuktuko vairuotojas prisistatęs vietiniu gyventoju.

Anot jo, nors į Neringą dar vis traukia turistai iš Vokietijos, tačiau pastaraisiais metais padaugėjo žmonių iš Rusijos, taip pat atvyksta ir tokių šalių piliečiai, kurių vietiniai anksčiau ne taip ir dažnai sutikdavo.

„Per vasarą visokio plauko privažiuoja. Anksčiau nebūdavo italų, o vakar vienus vežiau. Dar vieni keleiviai – iš Indijos. Bet atvažiuoja ir tie patys vokiečiai, nors daugėja rusų“, – teigė vairuotojas.

Neringoje – aktyvus festivalis

15min anksčiau skelbė, kad Neringoje pirmą birželio savaitgalį vyks aktyvaus sporto festivalis „Sveika, Neringa!“

Festivalis žymi ir Neringos vasaros sezono pradžią, o šįmet visų festivalio dalyvių bei Neringos svečių laukia ypatinga dovana – nemokamas Justės Arlauskaitės-Jazzu ir Leono Somovo koncertas.

Visą savaitgalį festivalis siūlys išbandyti save įvairiose sporto šakose ir sudalyvauti gausybėje skirtingų rungčių – bėgime, orientavimosi varžybose, irklenčių bei jėgos aitvarų turnyre ir kitur.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Nida Neringa

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie 15min