Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 19, 14:14 Atnaujinta 2022 05 19, 14:53

Vėl išpuolis prie Seimo: automobiliu atvykęs vyras atakavo rūmus kiaušiniais, jį sulaikė policija

Pareigūnai ketvirtadienio popietę sulaikė vyrą, pažeidusį viešąją tvarką Vilniaus centre.
Įvykio vietoje
Įvykio vietoje / 15min nuotr.

Incidentas sostinėje, Nepriklausomybės aikštėje, įvyko prieš 13 val.

Vilniaus apskrities policijoje 15min sužinojo, kad vienas vyriškis įtariamas apmėtęs Seimo pastatą kiaušiniais. Jis sulaikytas.

Kaip žinoma, šios savaitės pradžioje Vilniuje panašaus incidento jau būta: vilkiku DAF į Gedimino prospektą atvykęs vairuotojas užvažiavo ant šaligatvio ir sąmoningai užblokavo įėjimą į parlamento rūmus, reikalavo tautos išrinktųjų atsistatydinimo.

Teigiama, kad šiandieną išpuolį surengęs vyriškis (gim. 1982 m.) į pėsčiųjų zoną priešais Seimą taip pat atvažiavo automobiliu „Toyota“. Nepriklausomybės aikštėje, išlipęs iš transporto priemonės, atvykėlis paėmė kiaušinių ir ėmė mėtyti juos į Seimo langus, fasadą.

Netrukus viešosios tvarkos pažeidėjas buvo sulaikytas, policija pasodino įtariamąjį į tarnybinį automobilį. Tuo metu sulaikytojo vienatūris „Toyota“ liko stovėti aikštėje priešais Seimą, įvykio vietą pareigūnai plačiai aptvėrė STOP juosta.

Vilniaus apskrities VPK Komunikacijos poskyrio vedėjos Julijos Samorokovskajos žiniomis, policiją iškart po įvykio iškvietė rūmus saugančio Vadovybės apsaugos departamento pareigūnai. Policininkai greitai nustatė sulaikytojo asmenybę, o apie tikslius jo poelgio motyvus bent kol kas nepranešama.

Policijos fiksuotų įvykių suvestinėje rašoma, kad gegužės 19 d. apie 12 val. 45 min. Vilniuje, Gedimino pr., į aikštę prie LR Seimo rūmų atvažiavo automobilis „Toyota Previa", kurio vairuotojas apmetė pastatą kiaušiniais. Įtariamajam (gimusiam 1982 m.) įteiktas šaukimas atvykti į policijos įstaigą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 284 str.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min