Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Verslininkų treniruotė Kaune: per 1,5 val. surasta problema ir surengta akcija (nuotraukos)

Akcijos dalyviai kabina įspėjamuosius ženklus
Akcijos dalyvių nuotr. / Akcijos dalyviai kabina įspėjamuosius ženklus
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Devyni įmonių vadovai, gyvenantys ir dirbantys keturiuose šalies miestuose, apsisprendė užsiimti ne tik verslu, bet ir padaryti šį tą gero Lietuvai. Pirmasis miestas, į kurį nukrypo verslininkų akys, buvo Kaunas. Čia susirinkę vyrai nutarė dar kartą visuomenei ir Kauno valdžiai priminti, jog laikinojoje sostinėje pilna apleistų pastatų, vadinamų „vaiduokliais“.

Vieną jų verslininkai penktadienį apjuosė apsaugine juosta ir apklijavo plakatais „Aš – vaiduoklis“.  

„Iškėlėme sau tikslą – padaryti ką nors gero Lietuvos miestams. Patys esame iš keturių skirtingų miestų. Susitarėme, kad pilietinę akciją sugalvosime ir įgyvendinsime per 1,5 val. Per tiek laiko Kaune spėjome surasti, nupirkti ir pasigaminti visus reikalingus dalykus. Su jais nuėjome prie Kaunakiemio gatvėje esančio apleisto pastato ir jį apjuosėme apsaugine juosta bei apklijavome plakatais. Savo kreipimąsi, kuriame primename miesto valdžiai apie Kaune esančius apleistus statinius, įteikėme merui“, – pasakojo vienas iš akcijos dalyvių. Tiek jis, tiek kiti nenori atskleisti savo asmenybės.

„Mums nesvarbu paviešinti save. Tikslas, kurį keliame sau patiems, pamatyti miestuose esančias problemas ir jas spręsti. Tik tai turime padaryti labai greit“, – pasakojo pašnekovas. Jis neabejojo, kad tokios pratybos verslininkams labai naudingos, nes išmokys greit surasti ir reaguoti į problemas, galinčias kilti tiesioginiame jų darbe.

Akcijos „Aš – vaiduoklis“ rengėjai žada, kad ji nebus paskutinė. Tačiau greičiausiai jos bus rengiamos nebe Kaune, o kituose šalies miestuose.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min