Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vestuvininkų automobiliai Rotušės aikštėje: būti ar nebūti

Automobilis prie rotušės
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Automobilis prie rotušės
Šaltinis: 15min
0
A A

Sumažinti automobilių srautus Rotušės aikštėje ir jos prieigose norintys šios Kauno dalies atstovai siūlo prie rotušės nebeleisti statyti automobilių vestuvių dalyviams. Už transporto ir eismo organizavimą mieste atsakingi valdininkai primena, kad tradicija limuzinais privažiuoti iki pat rotušės susiformavo savaime. Be to, iki šiol dėl to niekas nesiskundė.

„Oficialiai visa Rotušės aikštė – pėsčiųjų zona, tad joje negali būti paliekami jokie automobiliai: tiek atvykusiųjų į Senamiestį, tiek į santuokos ceremoniją rotušėje. Tačiau iki šiol galiojo nerašyta taisyklė, kad vestuvininkų mašinoms taikoma išimtis – niekas nėra skundęsis policijai ar mums dėl to“, – sakė Kauno miesto savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas Paulius Keras.

Dabar vestuvių sezono metu Rotušės aikštė neretai primena ne pėsčiųjų zoną, bet automobilių turgų

Anot jo, jei rotušės atstovai apsispręs, jog aikštėje negali būti vestuvių dalyvių transporto, jiems tereikės atlikti pilietišką pareigą – paskambinti į policiją:

„Jokių specialių nutarimų iš savivaldybės ar kitos institucijos nereikia: tiesiog, apie problemą reikia pranešti, nes ji paprastai išsprendžiama“.

Šią idėją palaikantis Kauno vicemeras Povilas Mačiulis įsitikinęs, jog, uždraudus vestuvių palydos mašinoms stovėti prie rotušės, santuokas čia registruojantys kauniečiai nenukentėtų.

„Senamiesčio prieigose galima daug kur palikti automobilius. Be to, galbūt susiformuotų nauja tradicija: visa palyda jaunuosius iki rotušės atlydėtų pėsčiomis. Po ceremonijos, pakeliui iki mašinų, jie galėtų sustoti prie Senamiestyje esančių objektų ir nusifotografuoti. O aikštėje nebeliktų tiek automobilių. Dabar vestuvių sezono metu Rotušės aikštė neretai primena ne pėsčiųjų zoną, bet automobilių turgų“, – sakė vicemeras.

Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Rotuaės aikatės atstovai ieako galimybių, kaip sumažinti transporto srautus aioje miesto dalyje
Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Rotušės aikštės atstovai ieško galimybių, kaip sumažinti transporto srautus šioje miesto dalyje

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min