Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vidas Urbonavičius: Seimui turėtų būti gėda

Vidas Urbonavičius
15min.lt nuotr. / Vidas Urbonavičius
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniaus miesto tarybos narį Vidą Urbonavičių, prabilusį apie buvusio sostinės vicemero, dabar – Seimo nario Evaldo Lementausko siūlytus kyšius, pribloškė parlamentarų sprendimas neatimti teisinės neliečiamybės iš šio politiko.

Už tai, kad dėl papirkimo teisiamo E.Lementausko teisinis imunitetas būtų panaikintas, antradienį balsavo 68 parlamentarai, dar 4 Seimo nariai susilaikė. Po tokio Seimo sprendimo teismas negalės tęsti politiko baudžiamosios bylos nagrinėjimo.

„Seimui turėtų būti gėda. Kitų žodžių nerandu, – 15min.lt kalbėjo V.Urbonavičius. – Jeigu žmogus deklaruoja, kad jis sutinka, jog jam būtų panaikinta teisinė neliečiamybė, o Seimas to nepadaro, tai atrodo mažų mažiausiai keista“.

Po balsavimo Seime viešoje erdvėje pradėta svarstyti, kad E.Lementauskui liko tik pačiam atsistatydinti, esą taip pasielgtų bet kuris garbingas žmogus. V.Urbonavičius sakė to nesitikintis. „Neabejoju, kad jis tam savyje jėgų neras. Nemanau, kad jis yra garbingas žmogus. Tačiau jeigu jis vis dar laikosi to, ką sakė anksčiau, jam kito kelio, kaip atsistatydinti, nebeliko. Tik tokiu atveju bus išspręsta byla“, – samprotavo konservatorius.

Baudžiamąją bylą, kurioje E.Lementauskas kaltinamas  Vilniaus miesto savivaldybės tarybos nariui konservatoriui Vidui Urbonavičiui siūlęs 300 tūkst. litų už tai, kad šis nepalaikytų interpeliacijos merui Juozui Imbrasui ir pačiam E.Lementauskui bei balsuotų už tuometinei koalicijai naudingus sprendimus, nagrinėja Vilniaus miesto 1-asis apyinkės teismas.

V.Urbonavičius teisme yra teigęs, kad pinigus jam E.Lementauskas siūlęs ant lapelių braižydamas įvairiausias schemas. Anot konservatoriaus, „tvarkietis“ užrašydavo siūlomas sumas ir tai, kaip V.Urbonavičius turėtų balsuoti.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min