TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti
2019 01 02

Vidaus reikalų ministerija Naujuosius metus pasitiko „lengvesnė“

Vidaus reikalų ministerija 2018 metais išsikėlė tikslą tapti „lengvesne“. Ministerijos darbuotojai akcijos „Lengvesnė ministerija“ metu bandė sulieknėti, o visi iki Naujųjų metų numesti kilogramai virto kilogramais mandarinų, kurie buvo išdalyti nepasiturinčioms šeimoms. Kaip LRT TELEVIZIJOS laidai „Laba diena, Lietuva“ sako vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas, darbuotojai akcijos metu aktyviai domėjosi sveika gyvensena.
Antsvoris
Antsvoris / „Fotolia“ nuotr.

Kaip teigia ministras, akcijoje dalyvavo apie trečdalis ministerijos darbuotojų, o kartu jie iki Naujųjų metų numetė 104 kilogramus.

„Galvojome, kad mūsų rezultatas bus geresnis, bet, suprantu, žiemą prieš šventes sudėtingiau motyvuoti darbuotojus, tačiau akcija tęsiasi, o iki vasaros dar numesime 100 kilogramų ir bus dar geresni rezultatai“, – pasakojo E.Misiūnas.

Kaip teigia ministras, jam mintis apie tokią akciją atėjo į galvą, kai norėjosi suburti darbuotojus bendriems tikslams. Ministerija svorio metimo tikslui pasiekti pasikvietė žinomą trenerį ir dietologą, jis paaiškino, kaip reikėtų maitintis, organizuoti savo darbotvarkę, kaip sportuoti.

„Mačiau, kaip darbuotojai domėjosi. Aš pats visą gyvenimą sportuoju, todėl daugumą dalykų žinojau, tačiau niekada nevėlu pagilinti ar prisiminti savo turimas žinias“, – sako ministras.

Akcijos metu numesti 104 kilogramai virto 104 kilogramais mandarinų, kurie buvo atiduoti „Maisto bankui“ bei nuvežti į Pagėgių pabėgėlių centrą.

Akcija ministerijoje dar tęsis iki vasaros pradžios, o daugiausiai kilogramų numetusio darbuotojo laukia dovana.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Reklama
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Užsisakykite 15min naujienlaiškius