TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vietoj miego – renginiai mieste

Koncertas iš Rotušės balkono
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Praėjusių metų renginio akimirka: koncertas iš Rotušės balkono
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Antrą kartą laikinojoje sostinėje organizuojamas projektas „Kauno naktys: kultūra ir aš“ rytoj kauniečius kvies vakarą prie televizoriaus iškeisti į renginius lauke.

Miesto valdžios sprendimu kiek vėliau nei pernai – ne rugsėjo pradžioje, bet 18 dieną, vyksiančios „Kauno naktys“ šiemet kauniečiams ir jų svečiams siūlys apsilankyti keliolikoje centrinėje miesto dalyje įsikūrusių viešųjų erdvių, kavinių, muziejų ir kitų objektų. Visur žadama išskirtinė programa, kurioje – nuo animacinių pilnametražių filmų režisieriaus Hayao Miyazaki kūrybos, klasikos kūrinių, gyvai grojamų Rotušės aikštėje ir šokolado degustacijos iki sutartinių giedotojų grupės pasirodymo ar monospektaklio „kultūrkėje“ – Kauno kultūros centre „Tautos namai“. Renginio organizatoriai, jaunimo grupė „Idėja Kaunui“, neabejoja, kad šeštadienio vakarą ir naktį – nuo 20 val. iki 6 val. – įvairiose miesto vietose vyksiantys renginiai sulauks savo žiūrovų ir dalyvių.

„Nekomercinio renginio „Kauno naktys: kultūra ir aš“ tikslas yra paskatinti domėtis kultūriniu gyvenimu, pagerinti Kauno, kaip saugaus miesto, įvaizdį, skatinti jaunimo iniciatyvas bei įtraukti miestiečius ir svečius į turiningas ir kultūrines pramogas, minint pasaulinės kultūros dienos 75 metų jubiliejų“, – tikino vienas iš grupės „Idėja Kaunui“ narių, Henrikas Kupcikevičius. Pašnekovo nuomone, praėjusiais metais pirmą kartą surengtų „Kauno naktų“ sėkmė parodė, kad tokių, kultūringų, pramogų kauniečiams reikia.

Tai patvirtina ir patys laikinosios sostinės gyventojai. Pernai „Kauno naktyse“ dalyvavusių kauniečių Lauros ir Igno Lioransų, informaciją apie šiemet vyksiančius šio projekto renginius jie atidžiai sekė ir šeštadienio naktinėjimui ruošėsi iš anksto.

„Atvažiuos draugų iš Vilniaus, kitų miestų. Eisime visi, nes norisi pamatyti gyvą miestą. Paprastai Kaunas naktimis būna tuščias, veiksmas tęsiasi tik klubuose. Vykstant „Kauno naktims“ viskas persikelia į lauką“, – kalbėjo L.Lioransienė.

Naktiniams renginiams ruošiasi ir Kauno policijos pareigūnai, šeštadienio naktį žadantys skirti didesnes pajėgas miesto centrui. Naktinėtojų jie prašo elgtis civilizuotai. Pernai rugsėjo 4-ąją vykusios pirmosios „Kauno naktys“ praėjo be didesnių incidentų.

Detalią renginio „Kauno naktys: kultūra ir aš“ programą galima rasti interneto svetainėje www.kaunonaktys.com

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min