Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniaus gatvių priežiūra – Specialiųjų tyrimų tarnybos akiratyje

Specialiųjų tyrimų tarnyba
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Specialiųjų tyrimų tarnyba
Šaltinis: 15min
0
A A

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) po 15min.lt tyrimo pradėjo domėtis Vilniaus gatves prižiūrinčios savivaldybės įmonės „Grinda“ veikla.

STT sudomino 15min.lt publikacija apie tai, jog aptikti Vilniaus savivaldybės dokumentai identiškais numeriais ir datomis, bet nurodantys „Grindai“ siųsti skirtingą kiekį technikos gatvių priežiūrai žiemą. Vienuose dokumentuose savivaldybė prašė 3 barstytuvų, kituose – 16.

Ikiteisminis tyrimas kol kas nepradėtas, tačiau STT oficialiai kreipėsi į Vilniaus savivaldybę dėl šios informacijos paaiškinimo.

„Reaguodami į viešai pasirodžiusią informaciją, kreipėmės į savivaldybę, kad pateiktų mums papildomos informacijos“, – 15min.lt teigė STT Viešųjų ryšių skyriaus viršininkas Ruslanas Golubovas. Anot jo, šių veiksmų STT ėmėsi savo iniciatyva. 

Vilniaus savivaldybės 15min.lt pateiktais duomenimis, „Grindai“ apmokėta pagal didesnį barstytuvų kiekį numačiusius dokumentus. Savivaldybė nurodo pagal šiuos dokumentus „Grindai“ sumokėjusi „20397,5 Lt + PVM“.

„Grindos“ vadovas Algimantas Vilūnas patvirtina, kad keli dokumentai identiškais numeriais ir datomis egzistuoti negali. Vis dėlto jis tikina, esą tai tebuvo raštvedybos klaida. „Grinda“ šią savaitę 15min.lt taip pat atsiuntė pretenziją, kurioje nurodo iš savivaldybės už barstytuvų darbą gavusi beveik trissyk mažesnę sumą, nei nurodo pati savivaldybė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Parašykite atsiliepimą apie 15min