TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniaus vicemerą liberalcentristą verčia savi

Vilniaus miesto savivaldybė baigia išdalinti visus savo turimus socialinius butus: pirmadienio popietę butų raktai įteikti 5 socialiai remtinoms šeimoms ir vienai tremtinei.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Vilniaus miesto savivaldybė baigia išdalinti visus savo turimus socialinius butus: pirmadienio popietę butų raktai įteikti 5 socialiai remtinoms šeimoms ir vienai tremtinei.
Šaltinis: 15min
0
A A

Sostinės savivaldybės Liberalų ir centro sąjungos (LiCS) frakcijos dauguma nusiteikusi atšaukti partijos kolegą Stanislovą Šriūbėną iš vicemero posto. Esą jis šantažuoja partijos narius, be to, gali būti įtariamas milijonų iššvaistymu.

LiCS Vilniaus skyriaus prezidiumas pavedė frakcijai Vilniaus savivaldybėje išanalizuoti vicemero S.Sriūbėno galbūt nederamą elgesį su partijos nariu pavaldiniu Dariumi Laurinčiuku ir priimti sprendimą dėl tolesnio vicemero darbo savivaldybėje, rašo „Vilniaus diena“.

Savivaldybės bendrovei „Vilniaus miesto būstas“ vadovaujantis D.Laurinčiukas pasiskundė partijai, kad S.Sriūbėnas, kuriam jis esąs pavaldus, piktnaudžiauja tarnybine padėtimi ir jį psichologiškai spaudžia.

LiCS frakcija trečiadienį turėjo priimti sprendimą dėl vicemero elgesio, tačiau klausimą atidėjo iki kito pirmadienio. Mat frakcijos seniūnui Kęstučiui Nėniui taip ir nepavyko sužinoti visų frakcijos narių nuomonės. Tačiau jis patikino, jog dauguma norėtų reikšti nepasitikėjimą vicemeru ir jį atšaukti iš posto. Kiek tiksliai žmonių yra išreiškę nuomonę dėl S.Sriubėno likimo, seniūnas neatskleidžia.

„Šiandien posėdyje iš dešimties frakcijos narių dalyvavo penki. Kvorumas buvo. Galiu pasakyti tik tiek, kad, kiek turime atsiliepimų, tai yra nepasitikėjimas. Bet nenoriu apie tai dar kalbėti. Pirmadienį nuomonę bus pareiškusi didžioji dalis frakcijos narių. Jie sprendimą teikia raštu, jokių motyvų nenurodo, nes juos anksčiau yra išgirdę“, – dienraščiui sakė K.Nėnius.

LiCS frakcijos narys Algimantas Vakarinas atskleidė, kad ne tik frakcijos narių, bet ir didžiosios dalies savivaldybės darbuotojų nuomonė apie jų deleguotą vicemerą prasta. Esą ne vienas yra pasakojęs, kad vicemeras piktnaudžiauja tarnybine padėtimi, spaudžia priimti jam palankius sprendimus, šantažuoja pavaldinius.

„Įdomi jo, kaip vicemero, veikla. Jo darbo stilius daugumai žmonių nepriimtinas. Reiklumas – gerai, bet S.Šriūbėno spaudimas turi tam tikrą atspalvį. Esu girdėjęs, kad šantažuoja. Be to, yra teisminių dalykų dėl Menų spaustuvės (kilo įtarimų, kad statant Menų spaustuvę buvo išplauti 3 mln. litų – red. past.). Kiek man teko girdėti, jis ten irgi figūruoja. Negražu partijai turėti tokį vicemerą“, motyvus vardijo A.Vakarinas

Pats plakamasis vicemeras į kalbas apie frakcijos svarstymus nesileidžia. Jis esą negirdėjęs nė vieno blogo atsiliepimo apie savo elgesį ir nė nenutuokia, kodėl frakcija turėtų ar norėtų pareikšti nepasitikėjimą juo. Vicemeras tikina niekada nesvarstęs, ką veiktų, kur galėtų įsidarbinti, jeigu frakcija sugalvotų jį atšaukti iš šilto posto.

 „Nepasitikėjimą? Šito negirdėjau. Šituo klausimu man būtų nepatogu kalbėti. Visai nesvarstau, kokios gali būti nepasitikėjimo priežastys, nes man į akis niekas nieko nesako. Na kaip? Jeigu aš jus giriu kai tik pamatau, tai kaip jūs galite pasakyti, ką S.Šriūbėnas apie jus mano? Palaukite savaitę kitą ir sužinosite, kas mane palaiko ir kaip“, – kalbėjo S.Šriūbėnas. 
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Vilnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min