Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vos pastatyti šviesoforai užkliuvo vandalams

Raudondvario plento ir Č.Radzinausko tilto transporto mazgo sankryžoje įrengti šviesoforus buvo nuspręsta prieš daugiau nei metus. Tačiau jie pastatyti tik lapkritį.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Raudondvario plento ir Č.Radzinausko tilto transporto mazgo sankryžoje įrengti šviesoforus buvo nuspręsta prieš daugiau nei metus. Tačiau jie pastatyti tik lapkritį.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Raudondvario plente vos prieš kelias dienas pastatytus šviesoforus jau teko taisyti. Du iš 16 naujai įrengtų šviesoforų nukentėjo nuo vandalų.

Raudondvario plento ir Č.Radzinausko tilto transporto mazgo sankryžoje įrengti šviesoforus buvo nuspręsta beveik prieš pusantrų metų. Tačiau jie šioje vietoje pradėti montuoti tik lapkritį. Juos įrengti baigę bendrovės „Valdymo automatika“ specialistai nesitikėjo, kad praėjus vos kelioms dienoms vėl teks grįžti, nes du iš 16 šviesoforų buvo stipriai apgadinti.

Bendrovės „Valdymo automatika“ direktorius Dalius Kazakevičius neabejoja, kad pasidarbavo vandalai. „Iš to, kokia žala padaryta, matyti, kad jie tyčia naikino šviesoforus. Į abu juos buvo mėtomos plytos. Tai nebuvo tik atsitiktiniai praeiviai“, – sakė įmonės vadovas. Įtariama, kad chuliganai pasidarbavo vėlų vakarą arba naktį, todėl jų niekas nematė. Tiesa, viena netoliese gyvenanti moteris policijai pranešė girdėjusi kažkokius įtartinus garsus. Viliamasi, jog nusikaltėlius anksčiau ar vėliau pavyks nustatyti.

Ketvirtadienį vandalų nuniokoti šviesoforai jau dirbo normaliu ritmu. Pasak D.Kazakevičiaus, iki savaitės pabaigos bus užbaigti visi šioje vietoje suplanuoti darbai.

Pavojingoje sankryžoje įrengti šviesoforus miesto savivaldybei kainavo 173 tūkst. litų. Vandalų nuniokotų dviejų šviesoforų tvarkymas prie šios sumos pridės dar keletą tūkstančių litų: teko keisti stiklus, iš naujo reguliuoti sistemą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Vandalai
Parašykite atsiliepimą apie 15min