Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gegužės 24d. 16:07 , Atnaujinta: 2019 gegužės 24d. 17:45

VRK atnaujino lipdukų dalinimą balsuojantiems rinkėjams: klaida neištaisyta

Lipdukas „Aš balsavau“
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Lipdukas „Aš balsavau“

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) pranešė, kad tęsia lipdukų dalinimą rinkėjams. Ketvirtadienį pastebėjus rinkėjams dalijamuose lipdukuose „Aš balsavau“ padarytą techninę klaidą (žodyje „pakartotinis“ praleistos dvi raidės „ti“), savivaldybių rinkimų komisijoms buvo išplatintas prašymas sustabdyti lipdukų dalijimą.

„Paaiškėjus, jog pagaminti ir išplatinti naujų „Aš balsavau“ lipdukų nėra techninių galimybių, ir atsižvelgiant į tai, jog per pastarąsias dienas Komisija sulaukė daugybės rinkėjų pageidavimų dalinti jau pagamintus lipdukus, informuojame, jog lipdukų dalijimas sekmadienį atnaujinamas“, - rašoma VRK internetiniame puslapyje.

15min atsiųstame VRK atsakyme teigiama, kad gegužės 26 dienos rinkimams tiek Lietuvoje, tiek užsienyje balsuojantiems rinkėjams ir jų atžaloms buvo atspausdinta trijų rūšių 1 645 000 lipdukų. Vieno lipduko kaina yra 0,03 euro.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Lipdukas „Aš balsavau!“
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Lipdukas „Aš balsavau!“

15min ketvirtadienį gavo informacijos apie tai, jog viena rinkimų apylinkė sulaukė K.Ivanauskaitės-Pettinari laiško, kuriame prašo skubiai „Aš balsavau“ lipdukus paslėpti nuo stalų ir kitų matomų vietų bei nedalinti jų rinkėjams.

„Rinkimų dieną taip pat šių lipdukų prašome nedalinti. Visus lipdukus būsite paprašyti grąžinti VRK. Lipdukus, skirtus vaikams „Kai užaugsiu, balsuosiu“ galite dalinti kaip buvote paprašyti anksčiau. Atsiprašome už nepatogumus“, – rašė ji.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Video

02:16
01:00
01:14

Visi į lauką!

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Namų šefas

Konkursas
Parašykite atsiliepimą apie 15min