Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugsėjo 13d. 17:23

NMA direktoriaus konkurse – du laimėtojai, rinksis žemės ūkio ministras

Nacionalinė mokėjimo agentūra
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Nacionalinė mokėjimo agentūra

Penktadienį Valstybės tarnybos departamento (VTD) organizuotame Nacionalinės mokėjimo agentūros (NMA) vadovo konkurse buvo atrinkti du geriausiai pasirodę pretendentai.

Apie tai 15min informavo departamento atstovas spaudai Audrius Dabrovolskas.

„Direktoriaus konkurso reikalavimus atitiko 18 pretendentų. Konkurse dalyvavo 5 pretendentai iš kurių atrinkti du geriausiai pasirodę pretendentai, jų kandidatūros bus pateiktos į pareigas priimančiam asmeniui – Žemės ūkio ministerijai (ŽŪM)“, – teigiama jo atsakyme.

Pasak A.Dabrovolsko, per 10 darbo dienų ŽŪM pasirinkus vieną iš dviejų laimėtojų ir jį patikrinus Specialiųjų tyrimų tarnybai bei pateikus išvadas apie jo patikimumą, konkurso nugalėtojas bus paskelbtas įstaigos internetinėje svetainėje.

Anksčiau VTD į vadovo pareigas atrinkdavo vieną laimėtoją, tačiau, kaip nurodė VTD atstovas, pernai Vyriausybė pakeitė tvarką ir nuo šių metų į vadovaujamas pareigas priimantis asmuo priima galutinį sprendimą.

Naujo vadovo prireikė buvusiam žemės ūkio ministrui Giedriui Surpliui iš pareigų atleidus Eriką Bėrontą. Priežastis: Valstybės saugumo departamento (VSD) pateikta informacija ir rekomendacija nesuteikti teisės dirbti su slapta informacija.

Kas buvo rašoma pažymoje, taip ir nepaaiškėjo, nors ji nėra slapta. Jos turinio nekomentavo nei E.Bėrontas, nei G.Surplys, nors pastarasis užsiminė, kad VSD taip pat tikrina ir ekonominius interesus.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

07:05
00:51
01:25

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie 15min