Metinė prenumerata tik 7,99 Eur! Trumpiausiai nakčiai - mažiausia kaina!
Išbandyti
2019 01 03

VTEK atidėjo klausimą dėl Karoliniškių poliklinikos direktorės galimo interesų konflikto

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) ketvirtadienį atidėjo sprendimą dėl sostinės Karoliniškių poliklinikos direktorės Jelenos Kutkauskienės galimai supainiotų interesų. Taip nuspręsta gavus papildomos informacijos, BNS sakė komisijos atstovė Eglė Ivanauskaitė. VTEK klausimą ketina svarstyti per artimiausią posėdį kitą savaitę.
Jelena Kutkauskienė
Jelena Kutkauskienė / Vidmanto Balkūno / 15min nuotr.

J.Kutkauskienė vasarą laimėjo konkursą į Respublikinės Vilniaus universiteto ligoninės (RVUL) vadovo pareigas, tačiau dar nėra paskirta.

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga sako, kad komisijos verdiktas turės įtakos sprendžiant, ar skirti J.Kutkauskienę vadinamosios Lazdynų ligoninės direktore.

Etikos sargai tyrimą atliko gauto pranešimo ir žiniasklaidoje pasirodžiusios informacijos pagrindu, kad Karoliniškių poliklinika nuolat perka prekes ir paslaugas iš bendrovės, kuriai vadovauja J.Kutkauskienės sutuoktinis.

Naujienų portalas 15min skelbė, kad J.Kutkauskienės vadovaujama medicinos įstaiga yra sudariusi ne vieną viešųjų pirkimų sutartį su įmone „Limeta“, o bendrovės generalinis direktorius Kęstutis Kutkauskas yra direktorės vyras.

Konkursą į RVUL vadovo pareigas laimėjusi J. Kutkauskienė iki šiol nėra paskirta, nes antrą vietą atrankoje užėmęs dabartinis ligoninės direktorius Algimantas Pamerneckas konkurso rezultatus yra apskundęs teismui.

Lapkričio pabaigoje Vilniaus miesto apylinkės teismas atmetė A.Pamernecko pareiškimą, tačiau šį sprendimą dar galima skųsti.

Teismas taip pat yra nusprendęs, kad sveikatos apsaugos ministras negali skirti J.Kutkauskienės, kol nebus baigtas bylinėjimasis su A.Pamernecku.

A.Pamerneckas sako, kad J.Kutkauskienės laimėtas konkursas į RVUL vadovus buvo neskaidrus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šekspyriška vasara Pakruojo dvare: spektakliai, kvapą gniaužiantys triukai ir įspūdingos gėlių kompozicijos
Reklama
Joninių grilio vakarėlis už mažą kainą: pasigaminkite tris patiekalus neišleisdami 15 eurų
Reklama
Tinklinis, kepsninės, universalūs treniruokliai: ką šiemet erdvėms prie savo namų siūlys vilniečiai?
Reklama
„Telia“ stiprina ryšį Dainų šventės dalyviams ir lankytojams dar nematytu būdu
Užsisakykite
15min naujienlaiškius