TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Vytautas Šustauskas: Pakeičiau nuomonę apie save – nei vaikščiojau „fanaruotas“, nei gavau į kailį

Vytautas Šustauskas
Evaldo Šemiotos nuotr. / Vytautas Šustauskas
Šaltinis: 15min
0
A A

Skandalingasis Kauno politikas 66 metų Vytautas Šustauskas dar turi vilčių grįžti į aktyvią politinę veiklą. Lietuvos laisvės sąjungos (LLS) pagrindu, kurios pirmininku buvo dvidešimt metų, įkūrus Lietuvos prezidento sąjungą, taksistu dirbęs vyras tikisi tapti LPS pirmininkės Kristinos Brazauskienės pavaduotoju ir vėl patekti į Seimą.

Po Kaune vykusio steigiamojo Lietuvos   prezidento sąjungos suvažiavimo,  V.Šustauskas  15min.lt papasakojo apie savo ateities planus ir patirtį, įgytą dvejus metus dirbant taksistu.

Ką ketinate veikti dabar, jau nebūdamas LLS pirmininku?

– Gal laikas pailsėti? O gal K.Brazauskienė pasikvies į pavaduotojus. Sutikčiau, nes vis tiek – 25 metai politikoje. Šiokį tokį stažą turiu. Pradėjęs nuo eilinio tarybos nario, kilau iki mero, iki Seimo nario.

– Galbūt su K.Brazauskienės atėjimu siejate viltis dar kartą patekti į Seimą?

– Spręs taryba. Ir kai aš eidavau į Seimą, spręsdavo taryba. Sudarydavo eilę.

– Tačiau tokią galimybę jau turbūt esate aptarę?

- Po metų ir Lietuva gali aukštyn kojomis apsiversti. Gal ir Lietuvos neliks, nebebus ką rinkti. Dabar stengsimės važiuoti per visas savivaldybes. Beveik nebuvo miesto, iš kur nepaskambintų. Tikrai palaiko mus.

Aišku, gal tai ir kontrastas – Laisvės sąjunga, jūsų praminta patys žinot kuo, ir ponia Kristina, pasirinkusi mūsų partiją.

– Tikite, kad ponia Brazauskienė prikels naujam gyvenimui partiją, nuves į Seimą?

– Vienas žmogus niekada nieko nepadaro. Išveda visuomet komanda. Jei komanda bus dirbanti, o ne slėpsis už vienas kito nugarų, tai kodėl ne?

Kai dirbau taksi du metus, turbūt pervežiau kokius penkis tūkstančius keleivių. Tekdavo vežti nuo mokslų daktarų iki banditėlių, narkomanų. Pamačiau, kaip mane vertina, niekas blogo žodžio nesakė. Per tuos dvejus metus pakeičiau apie save nuomonę, kurią suformavo laikraščiai. Galvojau, gal tikrai toks esu. Bet per tuos metus nevaikščiojau nei „fanaruotas“, nei matėt, kad gaučiau į kailį.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie 15min