Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2011 lapkričio 14d. 18:39

Žiniasklaida įvardijo dar du pareigūnus, kuriems, kaip ir Visvaldui Račkauskui, pareikšti įtarimai

T.Ulpis teigia, kad atvejai, kai merginos tampa prekybos žmonėmis aukomis ir išvežamos dirbti prostitutėmis – vienetiniai.
T.Ulpis
Pirmadienį Generalinėje prokuratūroje ir Policijos departamento Imuniteto valdyboje reiškiami įtarimai garsiojoje byloje dėl pareigų neatlikimo ir piktnaudžiavimo. Tai daroma po to, kai savaitgalį 8 pareigūnų namuose ir darbo vietose buvo atlikta 15 kratų. Baigiantis darbo dienai įtarimai pareikšti ir buvusiam Lietuvos kriminalinės policijos biuro (LKPB) viršininko pavaduotojui Tomui Ulpiui, šiuo metu vadovaujančiam Marijampolės apskrities policijai.

Jo apklausa tęsiasi ir pasibaigus darbo valandoms, praneša delfi.lt.

Taip pat, delfi.lt žiniomis, pirmadienį Imuniteto valdyba pareiškė įtarimus ir vienam LKPB operatyvininkui. Jam, kaip ir T. Ulpiui bei V. Račkauskui, skirta kardomoji priemonė, rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Antradienį ketinama įtarimus pareikšti dar 3 pareigūnams. Du iš jų – žemesnio rango, trečiasis – LKPB viršininkas Algirdas Matonis. Įtarimus jam ketinama pareikšti Generalinėje prokuratūroje.

15min.lt jau rašė, kad pirmadienį atleistas policijos generalinio komisaro pavaduotojas V.Račkauskas. Įtarimai jam pareikšti žiniasklaidai paviešinus slapto liudininko parodymus. Vyro teigimu, jis iš anksto informavo policijos vadovybę apie planuojamas Drąsiaus Kedžio žmogžudystes. Tačiau pareigūnai neva nesiėmė reikiamų priemonių, informaciją slėpė nuo prokurorų.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Grožio programa 360°

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Video

27:11
03:07
16:08

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Tausokime maistą kartu

Receptas
Parašykite atsiliepimą apie 15min