Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Žuvies akis“ kvies į kultūrinę kelionę

Iš viso šiuolaikinio šokio meistrai ketina aplankyti septyniolika mokyklų.
„Žuvies akies“ nuotr. / Iš viso šiuolaikinio šokio meistrai ketina aplankyti septyniolika mokyklų.
Šaltinis: 15min
0
A A

Klaipėdos menininkų grupės „Žuvies akis“ projektas „Šiuolaikinio šokio sklaida Klaipėdos regiono mokyklose ir vaikų globos namuose“ pateko tarp 44 projektų, laimėjusių Kultūros ministerijos ir Atviros visuomenės instituto Pagalbos fondo Lietuvoje skelbtą bendrą konkursą, aplankys 17 mokyklų.

Menininkų grupė „Žuvies akis“ projektą parengė, atsižvelgdamas, kad kultūrinis ir meninis ugdymas mokykloje ir už jos ribų turėtų būti pasiekiamas visiems.

Todėl gegužės mėnesį bus aplankyta 17 Klaipėdos regiono pagrindinių mokyklų ir vaikų globos namų, kurių auklėtiniams bus pristatytas choreografės Dovilės Binkauskaitės (muzika Jurgitos Mieželytės, scenografija – Artūro Šimonio) šokio spektaklis „Apkabinsiu tave“.

Spektaklis sukurtas remiantis pedagogo Rudolfo Štainerio išskirtais vaiko raidos etapais, todėl jame kuriami vaizdai, kostiumų spalvos ir scenovaizdžio transformacijos atitinka įvairių amžiaus tarpsnių vaikų piešimo gebėjimus ir pasaulėjautą bei yra lengvai atpažįstami ir suprantami mažiesiems žiūrovams.

Šokio spektaklį, kuriame šoka Agnija Šeiko, Inga Kuznecova, Petras Lisauskas ir Darius Berulis, lydės speciali pamoka vaikams apie šiuolaikinį šokį, galimybes judesio pagalba perteikti išgyvenimus ir emocijas, diskutuosime ir apie matytą spektaklį. 

Birželio pradžioje Klaipėdoje bus surengtas 3 dienų seminaras aplankytų mokyklų mokytojams, kurio metu, siekiant supažindinti su plastikos ir judesio panaudojimu vaikų saviraiškai ir kūrybiniam ugdymui svarba, KU dėstytojai skaitys paskaitas apie šiuolaikinį šokį, o profesionalūs choreografai praves praktinius užsiėmimus.

Menininkų grupė „Žuvies akis“ tiki, jog supažindinus vaikus ir jų mokytojus su šiuolaikiniu šokiu net keliais aspektais, t.y. pristatant šokio spektaklį, pravedant pamoką apie šiuolaikinį šokį, supažindinant mokytojus su šokio galimybėmis kūrybiniame vaiko ugdymo procese – prisidėsime prie kultūrinės-socialinės vaikų integracijos ir užtikrinsime šio proceso tęstinumą per mokytojų veiklą.

Komentarai
Temos Šokis
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min