Dabar populiaru
Publikuota: 2019 birželio 10d. 14:50

Žvėriškai sumušta paauglė šią savaitę bus paleista iš Kauno klinikų

Jurbarko ženklas
Luko Pilecko nuotr. / Jurbarko ženklas

Jurbarke smarkiai sumušta nepilnametė mergaitė antradienį arba trečiadienį bus paleista iš Kauno klinikų, 15min patvirtino jos advokatas Mindaugas Vasiliauskas. Jo teigimu, kai paauglė galės kalbėti, ji bus apklausta.

„Ją žada paleisti rytoj arba poryt“, – pirmadienį sakė advokatas.

Gynėjo teigimu, po to bus laukiama, kada paauglė pradės kalbėti – jis ketina dalyvauti merginos apklausose.

„Žandikaulio chirurgai baigė darbą, o psichologai tikrai tęsia konsultacijas ir dirba su mergaite, teikia jai pagalbą“, – paklaustas apie jos būklę, sakė advokatas.

Prieš kurį laiką merginai buvo atlikta žandikaulio operacija.

Anksčiau teisėsaugos atstovai yra užsiminę, kad šiandien teisinių pagrindų teigti, kad sužalojimai yra sunkūs, nėra, priešingai: nustatyta, kad sužalojimai šiandien kvalifikuojami kaip nesunkūs. Tiesa, šis vertinimas dar gali pasikeisti.

Pirmadienį M.Vasiliauskas 15min sakė neturintis informacijos, kokie sužalojimai merginai buvo nustatyti.

Susisiekti nebebandė

Po įvykio į laisvę su pasižadėjimu neišvykti paleistam įtariamajam vėliau Tauragės apylinkės teismas sugriežtino kardomąją priemonę – skyrė namų areštą ir apykoję.

Taip teismas nusprendė gavęs pagrįstų duomenų, jog nukentėjusiajai buvo grasinta, reikalaujant tylėti. Vaikinas namuose privalės būti visą parą du mėnesius.

Pirmadienį M.Vasiliauskas patikino, kad bandymų susisiekti iš kitos pusės nebebuvo jokių.

Gegužės 26 dienos paryčiais vienas žinomas Jurbarko sportininkas per moksleivių vakarėlį žiauriai sumušė ir bandė išprievartauti dešimtokę.

Po vakarėlio dešimtoje klasėje besimokanti mergina atsidūrė Kauno klinikų reanimacijoje. Jurbarko rajone gyvenančią septyniolikmetę pasikėsino išžaginti ir žiauriai sumušė.

Merginai smarkiai pažeista trachėja, išmušti dantys, sutrupintas žandikaulis bei nustatyta stipri kaklo trauma. Smurtavęs jaunuolis yra kovų menų prizininkas, lankė sporto klubą „Pantera“.

Po įvykio paauglio motina sustabdė narystę Darbo partijoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera
Parašykite atsiliepimą apie 15min