Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2009 12 25, 17:21

Išrink „Metų TV laidos liežuvį 2009“ (apklausa)

Beveik kiekvienas lietuvis namuose turi televizorių, o dažnas neatsispiria jo pažiūrėti bene kiekvieną vakarą. Tad nenuostabu, kad televizijos vedėjų veidus matome itin dažnai, tačiau tarp jų yra išskirtinių žmonių, kuriuos lengva cituoti ir sunku pamiršti. Kviečiame 15min.lt skaitytojus išrinkti aštriausią šių metų TV liežuvį.
Vytautas Šapranauskas
Vytautas Šapranauskas / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

1. Marius Jampolskis. Šypsenos iš ekrano žiūrovams negailintis „Triumfo arkos“ vedėjas Marius Jampolskis stebina savo šmaikštumu. Jo į laidą įmetamos „razinkos“ pagyvina laidas. Kas dar, jei ne jis, paklaustų dirigento Modesto Pitrėno – ar muzika geriau skamba be dirigento, ar be muzikantų. Maža to, jis moka ne tik kalbėti, bet ir dainuoti!

2. Vytautas Šapranauskas. Ekrano senbuvis, patyręs eterio vilkas, juodojo humoro mėgėjas, kaip vadinsi, nepagadinsi. Tiesa, šiemet V.Šapranauskas ryškiausią vaidmenį atliko projekte „Šok su manimi“. Jei ne jo liežuvis, turbūt niekas nebūtų suvaldęs po kelissyk per laidą įsiplieskiančių aistrų. V.Šapranauskas ne tik moka sąmojingai pajuokauti, bet ir visada atsimena, kiek transliacijai skirta laiko.

3. Algis Ramanauskas – Greitai.  Dar nuo legendinių „Be Tabu“ laikų visiems gerai pažįstamas Algis, nors ir pasukęs į politiką vistiek pradžiugino žiūrovus pasirodydamas ekrane kaip LNK laidos „Supertortas“ vedėjas. Kas geriau nei jis moka virtuoziškai prakalbinti laidos dalyves ir nustebinti publika.

4. Jurijus Smoriginas. Turbūt kiekvienas, nors kartą matęs „Šok su manimi“ transliaciją žino gerbiamo pono Smorigino neribotas kalbėjimo galimybes. Jis iš tų, kurie, atrodo, kalbėti galėtų valandų valandas, o kur dar pastabos apie tai, kokie kiti nevykę, o jis pats – tiesiog puikus. Tačiau yra kas jo nekenčia ir yra tokių, kas mano, jog be jo juokelių ir pastabų, laida būtų bevertė.

5. Rūta Mikelkevičiūtė. Dainuoti? Prašom! Mėgstama dėl savo elegancijos laidos „Valanda su Rūta“ vedėja gali kalbėti baisiausius dalykus, tačiau iš jos lūpų – jie lyg ir ne tokie prasti. Jos ašaros ir jausmingi žodžiai kai kuriems žiūrovams, tarsi atokvėpis po lėkštų kitų laidų. Kai apie problemą prabyla Rūta, ją, atrodo, įmanoma išspręsti. Bent jau kai kurie taip mano.

6. Jolanta Butkevičienė. Su TV3 kanalu susipykusi vedėja ėmėsi darbo kitoje – LTV televizijoje, kur nusprendė vesti „Paskutinį klausimą“. Vienų kaltinama negebėjimu valdyti diskusijos, o kitų giriama už profesionalumą – taip J.Butkevičienė ir nugyveno tą trumpą laiką LTV.

7. Rūta Janutienė. Yra dvi stovyklos – už ir prieš Rūtą. Niekam ne paslaptis, kad ten, kur lįsti drįsta ji, papulti gali ir nori ne kiekvienas. Tik ji į akis politikui gali išrėžti, kad jis melagis ir vagis. Dėl to „Paskutinės instancijos“ vedėjos liežuvis turbūt ir yra taip vertinamas.

8. Džiugas Siaurusaitis. „Lietuvos talentų“ vedėjas – tiesiog vaikštantis geros nuotaikos užtaisas. Retas kuris per vieną laidą sugalvoja tiek ketureilių kaip jis. Ne tik šmaikštūs jo pokštai, bet ir nesumeluotas linksmumas lėmė tai, kad išgirdus pavardę „Siaurusaitis“ kai kuriems norisi nusišypsot.

9. Zita Kelmickaitė. Ji tarsi nepalaužiamas autoritetas, LTV atributas ir geroji fėja. „Ryto suktinio“ vedėja žiūrovus paperka tikru nuoširdumu ir giliomis žiniomis. Z.Kelmickaitė pasakoti įdomybes ir linksmus nutikimus gali nesustodama, už tai ir yra mylima žiūrovų.

Kitas metų apklausas rasite čia.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min