Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2020 gruodžio 21d. 13:52

Karolis Žukauskas: Agnė Širinskienė yra melagė ir tai patikrinti labai lengva

Karolis Žukauskas Reikėtų tiesiog praeiti pro šalį, bet kai viena iš Seimo narių, o dar ir buvusių valdančiųjų, dėl kurių esame pirmi pasaulyje pagal koronos nesuvaldymą, pati laužo taisykles ir meluoja – na, negaliu.

Agnė Širinskienė sekmadienį pažeidė karantino taisykles. Užuot prisipažinusi, meluoja, klaidina kitus ir skatina visuomenę nesilaikyti šių taisyklių – jos feisbuke nemažai tokių pasekėjų.

Kad Širinskienė meluoja, patikrinti labai lengva. Ji sako, kad:

1. Sekmadienį vakare norėjo važiuoti į Vilnių.
2. Degalų buvo likę tik 50 km, todėl nuvažiavo į Visaginą.
3. Nenorėdama palikti savo vyro, esančio rizikos grupėje, be maisto, nuvažiavo į parduotuvę „Lidl“ Visagine.

Visaginas jau kitoje savivaldybėje, priešingoje pusėje nei Vilnius, todėl Širinskienė pažeidė karantino taisykles. Akivaizdu, kad poniai kilo noras apsišopinti didesnėje parduotuvėje, todėl nuvyko į Visaginą, kuris nuo Dūkšto yra kitoje pusėje nei Vilnius.

Dūkšte yra mažiausiai viena maisto prekių parduotuvė, dirbanti iki 21 val. Maistą Seimo narė galėjo ten nusipirkti. Degalinė būtų buvusi pakeliui į Vilnių, Ignalinoje, už 28 km – todėl pretekstas dėl degalų tėra išgalvotas.

Užuot ten vykusi, Širinskienė važiuoja 14 km į priešingą pusę, į Visaginą, apsišopina, o prieš tai dėl pasiteisinimo įsipila degalų. Prisidirbusi dar ir parašo ilgą rašinėlį feisbuke, kuriame dejuoja dėl (dėmesio) „sukarintos valstybės logikos“.

Ir čia galime padaryti kelias išvadas.

Pirma, Širinskienė yra veidmainė, nes savo pasiteisinime daug kartų akcentuoja rizikos grupėje esantį savo vyrą, bet kai buvo balsavimas Seime dėl nuotolinio darbo, ji balsavo ir agitavo prieš. Matant, kaip Seime plinta virusas, didžiausia rizika Širinskienės vyrui yra ne parduotuvės, o pati Seimo narė.

Antra, Širinskienė yra melagė. Degalų galėjo įsipilti Ignalinoje pakeliui į Vilnių, bet jai reikėjo apsišopinti. Visa kita tėra eilinės jos pasakaitės.

Trečia, Širinskienė yra provokatorė. Prisidėjusi prie šios covidinės košės privirimo Lietuvoje, užuot patylėjusi kamputyje, kaip tai daro į kelnes prisidirbę vaikai, dabar ji lipa į tribūną ir provokuoja tautą nesilaikyti karantino taisyklių, kelia nepasitikėjimą priimtais sugriežtinimais.

Ketvirta, tik laiko klausimas, kada Širinskienė dėl dėmesio stokos ir provokacijų pradės kvestionuoti COVID-19 vakciną.

Penkta, Lietuvos policijos pareigūnai yra šaunuoliai, dirba principingai, nepaisant to, kas užsigeidžia apsipirkti gretimoje savivaldybėje. O lygesnių už kitas kiaulių visada atsiras.

Daugiau apie K.Žukauko aprašytą įvykį skaitykite ČIA.

Karolis Žukauskas yra Vilniaus mero Remigijaus Šimašiaus patarėjas

Reikėtų tiesiog praeiti pro šalį, bet kai viena iš Seimo narių, o dar ir buvusių valdančiųjų, kurių dėka esame pirmi...

Posted by Karolis Žukauskas on Monday, 21 December 2020

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

03:45
19:56
13:58

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min