15min be reklamos
Publikuota 2022 08 09, 19:19

15min kadrai – kaip policija krėtė „Mercedes“ ekipažą: svarstyklės, švirkštas ir dar 62 dozės

Sostinės Naujamiestyje išaiškinta narkotinių medžiagų prekyba, pranešė Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas. 15min fotoreporteris sulaikymo vietoje atsidūrė per įvykių įkarštį – operatyviniai veiksmais nuošaliame skersgatvyje miesto centre užfiksuoti nuotraukų galerijoje. Keletą dienų operacijos detalės laikytos paslaptimi, tačiau antradienį esminę informaciją sostinės kriminalistai jau galėjo paviešinti.

Rugpjūčio 5 d. Naujamiestyje, Lentpjūvės skg., policijos pareigūnai sulaikė 3 vyrus (gim. 1982 m., 1985 m., 1987 m.).

Sulaikymo operacija ir uolus pirminių bylos įkalčių fiksavimas vyko nuošaliame sostinėje skersgatvyje, esančiame pačiame Vilniaus centre – netoliese įsikūręs Seimas, Lietuvos Aukščiausiasis Teismas, Vyriausioji rinkimų komisija.

Pas asmenis buvo rasti 62 folijos lankstinukai su galimai narkotine medžiaga, 1 maišelis su galimai narkotine medžiaga, svarstyklės, švirkštas su su skysčiu, irgi tikriausiai narkotinėmis medžiagomis.

Vilniaus VPK nuotr./Bylos įkalčiai
Vilniaus VPK nuotr./Bylos įkalčiai

Pradėti ikiteisminiai tyrimai pagal LR baudžiamojo kodekso 260 str. 1 d. (Neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti) ir 259 str. 1 d. (Neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis).

Vilniaus VPK nuotr./Bylos įkalčiai
Vilniaus VPK nuotr./Bylos įkalčiai

Visi minėti vyrai ir anksčiau teisėsaugai buvo žinomi, ne kartą teisti, vienas iš jų netgi figūravo duomenų bazėje kaip besislapstantis policijos ieškomas asmuo.

Vilniaus VPK nuotr./Bylos įkalčiai
Vilniaus VPK nuotr./Bylos įkalčiai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min