Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

A.Ūsas: „Vyksta totalus puolimas“

Andrius Ūsas
TV3 nuotr. / Andrius Ūsas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Andrius Ūsas kreipėsi į prokrorus dėl Drąsiaus Kedžio draugo Alberto Žiliaus grasinimų nužudyti, skelbia dienraštis „Vilniaus diena“. Jis teigia, kad net ir mirus D.Kedžiui vykdomas puolimas prieš jį.

Po to, kai A.Žilius pareiškė, kad A.Ūsą „reikia išvis gyvą pakast“, šis kreipėsi į prokuratūrą dėl šių grasinimų, skelbia dienraštis „Vilniaus diena“. Jis pasakojo, kad dar kevirtadienį išsiuntė faksu ir elektroniniu paštu Kauno apygardos ir Generalinei prokuratūrai pareiškimus dėl grasinimų.

„Ir taip ramybės man nėra pusantrų metų, o čia man dar viešai grasina personos, kurios yra ne kartą teistos“, – dienraščiui sakė A.Ūsas.

A.Ūsas teigia, kad net ir po D.Kedžio mirties šmeižto srautas nesustoja. „Vyksta totalus puolimas, iki absurdo, dedasi protu nesuvokiami dalykai, aš jums nuoširdžiai sakau. Ir tai vyksta ne be valstybės žinios. Kas čia per valstybė. Gal jai dar reikia vieno lavono – mano arba mano šeimos?“ – „Vilniaus dienai“ sakė A.Ūsas.

Vyras sakė, kad palaiko tai, kad jis yra nekaltas ir švarus. Paramą suteikia ir draugai, šeima, palaikančių žmonių yra daug Lietuvoje.

Jis nesąmonėmis vadino viešojoje erdvėje pasirodžiusius įtarimus, kad labiausiai D.Kedžio mirtimi suinteresuotas yra jis. „Tai varo į neviltį ir kelia pyktį“, – sakė A.Ūsas.

Komentarai
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min