Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Akmenės rajone pareigūnai sulaikė apsvaigusį 19-metį, bandžiusį pasprukti „Mazda“

Apsvaigęs vairuotojas bandė sprukti.
Telšių policijos nuotr. / Apsvaigęs vairuotojas bandė sprukti.
Šaltinis: 15min
0
A A

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Akmenės rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus patrulių būrio pareigūnai, patruliuodami Naujojoje Akmenėje, J.Dalinkevičiaus gatvėje, pastebėjo dideliu greičiu važiuojantį automobilį „Mazda“.

Pareigūnams stabdant pažeidėją, „Mazda“ vairuotojas, nepaklusęs teisėtiems policijos pareigūnų reikalavimams, tik dar labiau padidino greitį ir nurūko tolyn. Nepaleisdami iš akių sprunkančio automobilio, pareigūnai, įjungę švyturėlius ir garsinę sireną, skubėjo įkandin jo. Persekiojamas, dideliu greičiu lėkęs automobilis, kurio vairuotojas bandė išvengti atsakomybės, staiga pradėjo stabdyti ir, savo veiksmais sukėlęs pavojų kitiems eismo dalyviams, vidury kelio apsisuko.

Išvažiavusį iš miesto teritorijos, pareigūnai sprunkantį automobilį bandė sustabdyti blokuodami jam kelią. Tačiau bėgliui pavyko išvengti kliūties ir jis nurūko tolyn, pagrindiniu keliu pasukęs atgal į Naująją Akmenę. Atlikdamas pavojingus manevrus, mieste jis vėl pakeitė važiavimo kryptį ir apsisukęs nuvažiavo link Alkiškių kaimo.

Nors visais įmanomais būdais pilietis bandė išvengti sulaikymo, profesionalūs pareigūnai dėjo visas pastangas kuo greičiau demaskuoti didelę grėsmę pėstiesiems ir automobilių vairuotojams kėlusį pažeidėją. Tad viename iš Alkiškių gyvenvietės kiemų, automobilis buvo užspeistas į kampą. Sulaikant jo vairuotoją taip pat prireikė pastangų – už automobilio vairo sėdėjęs 19-metis pareigūnų reikalavimui išlipti iš automobilio nepakluso, tad teko panaudoti specialiąsias priemones.

Sulaikius automobilio vairuotoją kilo įtarimų, kad jis galimai apsvaigęs nuo psichiką veikiančių medžiagų, tad jaunuolis buvo pristatytas į Naujosios Akmenės ligoninę. Nors 19-mečiui girtumas nenustatytas, greičio mėgėjo organizme aptikta narkotinių medžiagų.

VIDEO: 19-mečio gaudynės Akmenės rajone

Už Kelių eismo taisyklių pažeidimus vaikinui surašytas administracinės teisės pažeidimo protokolas pagal LR ATPK 130 str. 1 d. (Nepaklusimas reikalavimui sustabdyti transporto priemonę arba pasitraukimas iš eismo įvykio vietos), 1242 str. 2 d. (Pavojingas ir chuliganiškas vairavimas), 126 str. 5 d. (Transporto priemonių vairavimas, esant vairuotojams neblaiviems arba apsvaigusiems nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų). Jam gresia bauda nuo 868-1158 eurų su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu nuo 3 iki 5 metų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min