Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Alkoholinius gėrimus vogusius paauglius kaunietis nufotografavo, o policija sugavo

Sidras
Kauno m. Dainavos PK nuotr. / Sidras
Šaltinis: 15min
0
A A

Rugpjūčio 31 d., apie 23.30 val. Kauno policija gavo pranešimą, kad iš V.Krėvės prospekte esančiame gyvenamajame name įsikūrusios parduotuvės, išėmus balkono orlaidę, 3 asmenys vagia alkoholinius gėrimus.

Policiją iškvietęs tame pačiame name gyvenantis 34 pilietis G.L. fotoaparatu užfiksavo daromą nusikaltimą. Tai pastebėję minėti asmenys pasišalino, kartu išsinešė ir pavogtus alkoholinius gėrimus.

Atvykusiems policijos pareigūnams pamačius užfiksuoto nusikaltimo nuotraukas, Kauno miesto Dainavos PK pareigūnai atpažino minėtus asmenis ir dar tą pačią naktį visi trys – du šešiolikmečiai ir vienas septyniolikmetis – buvo sulaikyti. Nepilnamečiai nurodė vietą, kurioje buvo palikę savo grobį, jie dar nebuvo spėję atidaryti nei vieno iš pagrobtų 13 plastikinių 1,5 l talpos sidro (4 buteliai „Real“ ir 9 buteliai „Mix“) butelių.

Rugsėjo 1 d. visiems trims nepilnamečiams buvo pareikšti įtarimai pagal LR BK 178 str. 2 d., dėl vagystės. Šį nusikaltimą padaręs asmuo baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės apribojimu, arba laisvės atėmimu iki šešerių metų.

Kauno apskrities policija dėkoja pilietiškai pasielgusiam gyventojui bei ragina ir kitus gyventojus nebūti pakantiems daromiems nusikaltimams, būtinai apie tai pranešti policijai ir pasistengti įsidėmėti kuo daugiau daromo nusikaltimo aplinkybių, įtariamųjų požymių bei jų pasišalinimo kryptis.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min