Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Alytaus meras Č.Daugėla už grotų praleis dar bent 15 parų

Teisme
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Teisme
Šaltinis: 15min
0
A A

Prokurorai siekė, kad jau dvi savaites areštinėje laikomas nušalintasis Alytaus meras Česlovas Daugėla būtų suimtas dar mėnesiui, tačiau Kauno miesto apylinkės teismas trečiadienį korupcija įtariamo politiko suėmimą pratęsė tik 15 parų.

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pareigūnams spalio pradžioje sulaikius Alytaus merą, Kauno apylinkės teismas tąkart jį leido suimti 15 parų. Trečiadienį, kai šis terminas turėjo baigtis, teismas svarstė tyrimą atliekančių Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorų prašymą politiko suėmimą pratęsti dar mėnesiui.

Teisėjui pateikdami argumentus, prokurorai akcentavo, kad „Č.Daugėla, būdamas laisvėje, galėtų daryti naujas nusikalstamas veikas bei poveikį proceso dalyviams“. Šie prokuroro argumentai teisėją įtikino tik iš dalies – Kauno apylinkės teismas nutarė politiko suėmimą pratęsti dar 15 parų.

15min.lt primena, kad STT Alytaus miesto merą sulaikė spalio 6 dieną atlikdama ikiteisminį tyrimą dėl galimų nusikaltimų, susijusių su Alytaus miesto stadiono Birutės gatvėje, futbolo aikštės su lengvosios atletikos sektoriais rekonstrukcijos statybos darbų projektavimu, viešaisiais pirkimais ir šių darbų atlikimu.

Be Č.Daugėlos, tąkart buvo sulaikyti Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorius Giedrius Čereškevičius, savivaldybės Statybų skyriaus vedėjas Sigitas Stumbras, Statybų skyriaus vyriausioji specialistė Jūratė Sadauskienė ir bendrovės „Kortas“ direktoriaus pavaduotojas Eimutis Biekša.

Šie keturi įtariamieji buvo apklausti ir paleisti į laisvę dar tą patį vakarą. Prokuroras visiems jiems skyrė rašytinį pasižadėjimą neišvykti. STT pranešė, kad Alytaus valdininkai sulaikyti atliekant ikiteisminį tyrimą dėl piktnaudžiavimo tarnyba, dokumentų klastojimo ir didelės vertės (daugiau nei 500 tūkst. litų) svetimo turto iššvaistymo.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Parašykite atsiliepimą apie 15min