Dabar populiaru
Publikuota: 2017 lapkričio 9d. 10:37

Aptikti „kalnai“ neapskaitytos mėsos produkcijos: 28 tonos skerdienos ir 12 tonų mėsos gaminių

Mėsos produktai
Kauno apskrities VPK nuotr. / Mėsos produktai

Kauno apskrities policijos pareigūnai atliko patikrinimus septyniose įmonėse, kurios specializuojasi mėsos gamybos ir prekybos srityje. Lapkričio 7 d. Kauno kriminalistai, turėdami duomenų, kad mėsos, įvairių jos gaminių bei šviežios skerdienos didmeninę prekybą vykdanti įmonė teikia neteisingus duomenis apie pajamas, atliko jos patalpose kratą. Įtarimai pasitvirtino.

Kauno apskrities policijos pareigūnai užfiksavo, kad į apskaitą galimai neįtraukiama dalis grynųjų pinigų, gautų už parduotą skerdieną ir mėsos gaminius, teikiama apgaulinga pajamų ir pelno apskaita, – informuoja Kauno apskrities policija.

Tą pačią dieną pareigūnai atliko kratas dar šešiose įmonėse, prekiaujančiose prieš tai minėtos įmonės produkcija. Įmonėse, įsikūrusiose Kazlų Rūdoje, Pagėgiuose, Kauno ir Marijampolės rajonuose, buvo suskaičiuoti sandėliuose esantys produkcijos likučiai. Rasta daugiau nei 28 tonos kiaulienos skerdienos ir daugiau nei 12 tonų įvairių mėsos gaminių, kurių buhalteriniai sandėlio likučiai nebuvo įtraukti į apskaitą.

Kratų metu paimta įmonių kompiuterinė technika, informacinės laikmenos ir 2015-2017 metų laikotarpio buhalterinės apskaitos dokumentai.

Įmonės direktoriui, gimusiam 1971 m., ir vyriausiajai buhalterei, gimusiai 1970 m., pareikšti įtarimai dėl apgaulingos apskaitos tvarkymo. Jiems paskirtos kardomosios priemonės – rašytiniai pasižadėjimai neišvykti ir dokumentų paėmimai.

Įtariamiesiems gresia laisvės atėmimas iki ketverių metų.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Antrojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min