Dabar populiaru
Publikuota: 2020 sausio 21d. 12:21

Apvogtas kaunietis viešina įtariamo vagies veidą ir siūlo jo nuotraukas pasikabinti garaže ant sienos

Garliavoje apvogtas BMW automobilis
Skaitytojo Pauliaus nuotr. / Garliavoje apvogtas BMW automobilis

Garliavoje gyvenantis Paulius feisbuke paviešino nuotraukas bei vaizdo įrašą, kuriame užfiksuoti jo BMW automobilį, kaip jis įtaria, apvogę asmenys. Tą naktį jie kieme apsilankė dukart, o pačią vagystę atliko, kaip paskaičiavo Paulius, per 27 minutes.

„Veikėjas, mėgstantis krapštytis ne po savo automobilius. Sausio 16-17 d. Garliavoje apvogti keli BMW automobiliai. Kokybė ne geriausia, bet garaže pasikabinus tokią nuotrauką ant sienos, į atmintį įstrigs ir gatvėj atpažinti problemos nebus. Pasidalinam, gal praeis noras jiems valkataut save pamačius“, – viešindamas vaizdo stebėjimo kamerų užfiksuotus įtariamų vagių veidus teigė apvogtas Garliavos gyventojas Paulius.

Pasak jo, namų teritorijoje įrengtos kameros (vienas iš įtariamų vagių dueto net žvelgia tiesiai į jas, nevengia būti pastebėtas ir užfiksuotas) apšvietimas, tačiau tai nesukliudė jiems darbuotis.

„Pritrūko tik palaido šuns“, – reziumavo Paulius.

Automobilis buvo apvogtas per 27 minutes. Tarp įtariamųjų užėjimų į kiemą buvo dviejų valandų pertrauka. Pavogtas vairas, visa multimedijos sistema (ekranas, valdiklis, kompiuteris/blokas), aplaužytos salono detalės.

Naudotų pavogtų dalių kainų suma, anot Pauliaus, siektų apie tūkstantį eurų, naujų dalių vertė iš viso didžiulė: vien vairas – 1 000 eurų, vairo oro pagalvė – 1 000 eurų, ekranas – 3 500 eurų, kompiuteris/valdymo blokas – 2 500 eurų, valdiklis – 600 eurų, ir kitos aplaužytos detalės – apie 500 eurų.

Pauliaus žiniomis, prieš kelias savaites buvo apvogtas gretimame kieme stovėjęs „Mercedes-Benz“ automobilis.

Kaip skelbia Kauno apskrities policija, sausio 17 dieną apie 8 valandą pastebėta, kad Kauno rajono Teleičių kaime iš automobilio BMW pagrobtas vairas, apdailos detalė ir multimedijos įrenginys. Padaryta žala tikslinama.

Gautas ir dar vienas pranešimas, kad sausio 17 dieną apie 7.15 valandą Kauno rajono Garliavos apylinkių seniūnijoje iš automobilio „BMW 520D“ pavogtas vairas, prietaisų skydelis, multimedijos įranga ir valdymo konsolė. Taip pat pasigesta įvairių elektrinių įrenginių. Padaryta 2 800 eurų žala.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

09:00
07:59

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį

Parašykite atsiliepimą apie 15min