Dabar populiaru
Publikuota: 2010 liepos 19d. 17:07

Baigtas tyrimas dėl pasikėsinimo išžaginti pasportuoti išbėgusią moterį

Byla
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Byla

Po itin sparčiai atlikto ikiteisminio tyrimo prieš Šiaulių miesto apylinkės teismą stos šiaulietis, kaltinamas birželio 22 d. pasikėsinęs išžaginti pabėgioti susiruošusią 31 m. moterį.

Kaip informuoja Šiaulių apygardos prokuratūra, po mėnesį užtrukusio ikiteisminio tyrimo nustatyta, kad birželio 22 d. vėlai vakare pabėgioti Karaliaučiaus gatvėje esančiu dviračių taku, vedančiu link Bubių kaimo, susiruošusią moterį užpuolė ir bandė išžaginti nepažįstamas vyriškis. Nukentėjusiosios šauksmą išgirdo netoli įvykio vietos esančios degalinės darbuotojas, kuriam atbėgus į įvykio vietą įtariamasis pabėgo, palikęs gulinčią auką.

Dėl minėto įvykio tą pačią dieną buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas, pradėta ieškoti  galimai nusikalstamą veiką padarusio asmens.

Po keleto savaičių trukusių galimai nusikalstamą veiką padariusio įtariamojo paieškų, policijos pareigūnų ir prokurorų glaudaus bendradarbiavimo dėka jis buvo nustatytas ir sulaikytas darbo vietoje. Nustatyta, kad sulaikytasis yra 22 m. šiaulietis V.M.

Šiaulių miesto apylinkės teismas visiškai tenkino Šiaulių apygardos prokuratūros prašymą ir leido įtariamąjį V. M. suimti maskimaliam terminui -  trims mėnesiams.

Už šį nusikaltimą žmogaus seksualinio apsisprendimo laisvei ir neliečiamumui baudžiamasis įstatymas numato iki septynerių metų  laisvės atėmimo bausmę.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min