Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Baigtas tyrimas dėl Šiaulių rajone žiauriai nužudytos moters

Šaltinis: 15min
0
A A

Šiaulių apygardos prokuratūros prokuroras E.Armalas teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje 49 m. P.D. kaltinamas itin žiauriai, kitų žmonių gyvybei pavojingu būdu nužudęs savo šeimos narį, teigiama išplatintame pranešime spaudai.

Ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas po to, kai 2010 metų rugsėjo mėnesį, Šiaulių rajone kilusio namo gaisro metu buvo rasta sudegusi moteris. Tyrimas buvo pradėtas įtariant, kad ji galėjo būti nužudyta.

Prokuroro teigimu, tyrimo metu surinkti duomenys leidžia pagrįstai teigti, kad  kaltinamasis P.D. savo namuose, apipildamas benzinu ir padegdamas savo žmoną, tyčia, itin žiauriai, kitų žmonių gyvybei pavojingu būdu ją nužudė. Nukentėjusioji nuo kūno apdegimo aukštos temperatūros poveikyje mirė įvykio vietoje. 

Tyrimo metu nustatyta, kad gaisrininkus iškvietė kaimynai, kurie patys ir ėmėsi gesinti name kilusį gaisrą iki kol atvyko ugniagesiai.

Prokuroro E.Armalo teigimu, kaltinamojo baudžiamąją atsakomybę sunkinanti aplinkybė yra ta, kad jis nusikaltimo padarymo metu buvo apsvaigęs nuo alkoholio ir tai turėjo įtakos nusikalstamoes veikos padarymui.

Kaltinamajam paskirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas. Baudžiamąją bylą nagrinės Šiaulių apygardos teismas.

Už šeimos nario itin žiauraus nužudymo kitų žmonių gyvybei pavojingu būdu baudžiamasis įstatymas numato itin griežtas bausmes – laisvės atėmimą nuo aštuonerių iki dvidešimties metų arba laisvės atėmimą iki gyvos galvos.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min