Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Britvų“ mėgėjams – policijos dėmesys

Pareigūnai bandys pažaboti adrenalino mėgėjus.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Pareigūnai bandys pažaboti adrenalino mėgėjus.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Kauno policija skelbia karą chuliganams ant motociklų – nuo vakar mieste ketinama rengti reidus, kurių metu bus lankomos motociklų mėgėjų mėgstamos susibūrimo vietos, o pažeidėjai – drausminami ir baudžiami.

Vos atšilus kiekvienos savaitės ketvirtadienį Kaune, Karaliaus Mindaugo prospekte, prie „Lukoil“ degalinės, apie 20 val. su savo transporto priemonėmis renkasi motociklų ir automobilių vairuotojai.

Šioje vietoje susirinkę adrenalino mėgėjai ne tik šnekučiuojasi, bet ir demonstruoja savo dviračių ir keturračių transporto priemonių galimybes: Karaliaus Mindaugo prospekto atkarpoje, tarp Kaunakiemio ir Prietilčio gatvių, važinėja pavojingai manevruodami tarp važiuojančių automobilių, sudarydami avarines situacijas.

Pažeidėjais laikomi ir „žiūrovai“, kurie atvykę stebėti motociklininkų pasirodymų Karaliaus Mindaugo prospekte automobilius stato pažeisdami Kelių eismo taisykles (KET). Be to, vairuotojai, išlipę iš automobilių, stoviniuoja važiuojamoje dalyje.

Policijos pareigūnai neslepia, kad jų techninės galimybės mažesnės nei motociklų chuliganų. Tačiau toleruoti vis įžūliau pažeidimus darančių adrenalino fanatikų ir jų gerbėjų elgesio neketinama. Todėl žadama rengti reguliarius reidus, kurių metu pažeidėjai bus drausminami.

„Pastatysime laikinuosius ženklus, ribosime sustojimą: gal, kai nebus žiūrovų, niekam nekils noro rengti pasirodymus? Taip pat filmuosime pažeidėjus, kad, išnagrinėję šią medžiagą, juos galėtume nubausti numatyta tvarka“, – sakė vienas iš reido organizatorių, Kauno kelių policijos valdybos magistralinių kelių priežiūros būrio vado pareigas laikinai einantis Antanas Rainys.

Pasak pareigūno, policija ir iki šiol nesėdėjo sudėjusi rankų. Praėjusį ketvirtadienį nubausti 7 nedrausmingi motociklininkai. Dauguma jų – jauno amžiaus. „Vienas – 17-metis. Dėl tokio jų elgesio kalti ir tėvai – juk šeimoje, auklėjant vaiką, suformuojama jo mąstysena ir elgesys“, – įsitikinęs pareigūnas, motociklininkus raginęs laikytis KET ir taip užtikrinti savo bei aplinkinių saugumą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min