Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Aršiausiam Kedžio sekėjui – teismo staigmena (nuotraukos, video)

Marius Kuprevičius
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Marius Kuprevičius teisme sakė svarstysiąs skųsti tokią teismo nutartį, nes jį tenkina tik išteisinamasis nuosprendis.
Šaltinis: 15min
0
A A

Dėl viešų grasinimų vaiko teisių apsaugos kontrolierei Editai Žiobienei bandytas nuteisti vienas iš aktyviausių Drąsiaus Kedžio rėmėjų Marius Kuprevičius gali lengviau atsikvėpti: jo baudžiamoji byla kaip niekam tikusi grąžinta į prokuratūrą.

Vienas iš aktyviausių D.Kedžio sekėjų M.Kuprevičius trečiadienį vylėsi išgirsti išteisinamąjį teismo nuosprendį, tačiau jo laukė dar didesnė staigmena.

Dėl grasinimų vaiko teisių apsaugos kontrolierei E.Žiobienei teistas vyriškis išgirdo, kad jo  baudžiamoji byla grąžintina į prokuratūrą.

Byla grąžinama tam, kad prokuratūra normaliai atliktų ikiteisminį tyrimą.

Teisėja Danutė Mickevičienė pažymėjo, jog byla teisme nagrinėjama gali būti tik tada, kai visos nusikalstamos veikos padarymo aplinkybės yra nustatytos, aiškios. Šiuo atveju prokuratūra teismui išsamių duomenų pateikti nepajėgė.

M.Kuprevičiaus bylą kuravo Vilniaus miesto apylinkės prokuratūros prokurorė Vita Gedvilienė. Išgirdusi tokį teismo verdiktą, pareigūnė šypsodamasi paskubomis paliko teismo salę, pareiškusi, jog nieko nekomentuos.

Lyg nujausdamas tai, kokią nutartį šiandien paskelbs teismas, M.Kuprevičius prieš posėdį garsiai koneveikė V.Gedvilienę: esą ši pareigūnė daro gėdą Lietuvai, nesugebėdama tinkamai dirbti savo darbo.

Teisėsaugos nemalonę pastarąjį sykį M.Kuprevičius užsitraukė dėl to, kad socialiniame tinklalapyje „Facebook“ pasirodė grasinanti žinutė: „Atvirai pareiškiu – jeigu padėsi vaiką grąžinti Stankūnaitei, tai prapulsi... nežinau, ką prieš tave turi VSD, o gal tik naudojasi tavo sužeista psichika, bet tu esi baisiau už Čikatilą, kuris sąmoningai žudė žmones, už Lietuvos vaikų ašaras aš tave asmeniškai bausiu“.

Trečiadienį teismo rūmuose M.Kuprevičius kartojo, kad niekam negrasino. Apie žinutę feisbuke, dėl kurios yra teisiamas, vyras kalbėjo taip, tarsi ne jis būtų ją rašęs.

Tačiau M.Kuprevičius leido suprasti, jog visiškai pritaria pareiškimo autoriui. Esą tai buvo ne grasinimas, o tik paaiškinimas kontrolierei, kad ši pareigūnė turi dirbti vaikų naudai, o ne tarnauti „pedofilų ir degeneratų“ interesams.

Už psichinės prievartos naudojimą reikalaujant atlikti tam tikrus veiksmus M.Kuprevičiui grėsė bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Vilniaus miesto 3-iasis apylinkės teismas M.Kuprevičiaus baudžiamąją bylą praėjusį penktadienį išnagrinėjo pagreitinto proceso būdu.

Kaip skelbta anksčiau, M.Kuprevičiui įtarimai dėl grasinimų buvo pateikti užpraėjusį pirmadienį, jo namuose ankstyvą rytą atlikta krata. D.Kedžio sekėjui skirta kardomoji priemonė – dokumento paėmimas ir rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

M.Kuprevičius yra pagarsėjęs ir dėl išsišokimo prieš antstolį Mareką Petrovskį, kai pavasarį Garliavoje šiam teismo pareigūnui trukdė įteikti dokumentus laikiniesiems D.Kedžio mergaitės globėjams.

VIDEO: 15min.lt - Kuprevičius prieš teismą koneveikė prokurorę
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min