TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Buvęs Alytaus meras Č.Daugėla paleistas į laisvę (nuotraukos)

Merą pasitiko žmona
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Merą pasitiko žmona.
Šaltinis: 15min
0
A A

Mėnesį praleidęs už grotų korupcija įtariamas nušalintasis Alytaus meras Česlovas Daugėla ketvirtadienį pravėrė Kauno tardymo izoliatoriaus duris.

Spalio mėnesio pradžioje sulaikytam politikui ketvirtadienį teismas skyrė kur kas švelnesnę kardomąją priemonę – rašytinį pasižadėjimą neišvykti iš šalies. Be to, Č.Daugėla kartą per savaitę turės apsilankyti ir užsiregistruoti policijoje.

Ketvirtadienį apie 14 val. į laisvę išleistą buvusį Alytaus merą prie Kauno tardymo izoliatoriaus durų pasitiko žmona Virginija.

„Jaučiuosi normaliai, – žurnalistams pareiškė Č.Daugėla. – Ką jaučiau būdamas už grotų? To papasakoti neįmanoma. Norint tai suprasti, reikia išbandyti pačiam.“

Prisipažinęs, kad labiausiai pasiilgo vaikų, politikas su žmona sėdo į prabangų 7 klasės BMW automobilį ir išvyko namo. Prieš tai žurnalistų paklaustas apie artimiausius planus, Č.Daugėla patikino veikiausiai eisiantis į Darbo biržą.

15min.lt primena, kad Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) agentai Alytaus miesto merą sulaikė spalio 6 dieną atlikdama ikiteisminį tyrimą dėl galimų nusikaltimų, susijusių su Alytaus miesto stadiono Birutės gatvėje, futbolo aikštės su lengvosios atletikos sektoriais rekonstrukcijos statybos darbų projektavimu, viešaisiais pirkimais ir šių darbų atlikimu.

Be Č.Daugėlos, tąkart buvo sulaikyti Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorius Giedrius Čereškevičius, savivaldybės Statybų skyriaus vedėjas Sigitas Stumbras, Statybų skyriaus vyriausioji specialistė Jūratė Sadauskienė ir bendrovės „Kortas“ direktoriaus pavaduotojas Eimutis Biekša.

Šie keturi įtariamieji buvo apklausti ir paleisti į laisvę dar tą patį vakarą. Prokuroras visiems jiems skyrė rašytinį pasižadėjimą neišvykti. STT pranešė, kad Alytaus valdininkai sulaikyti atliekant ikiteisminį tyrimą dėl piktnaudžiavimo tarnyba, dokumentų klastojimo ir didelės vertės (daugiau nei 500 tūkst. litų) svetimo turto iššvaistymo.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Parašykite atsiliepimą apie 15min