Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2011 lapkričio 10d. 15:31

Buvęs Kedžio sekėjas Marius Kuprevičius išvijo teisėją ir, pasinaudojęs sumaištimi, surengė paskaitą bylą stebėjusiems studentams: baigsite Romerį – dirbsite žuvies fabrike!

Marius Kuprevičius
Sauliaus Chadasevičiaus / 15min nuotr. / Marius Kuprevičius
Dėl grasinimų vaiko teisių apsaugos kontrolierei Editai Žiobienei teisiamas Marius Kuprevičius nutraukė teismo posėdį.

Kaip ketvirtadienį rašė 15min.lt, ryte į šios baudžiamosios bylos nagrinėjimą neatvyko nei kaltinamasis, nei nukentėjusioji. Tačiau po pietų Marių Kuprevičių atvesdino policija, o nukentėjusioji Edita Žiobienė atvyko pati. 

Popietę teisme buvo apklausiama kaltinamojo giminaitė Daina M., iš kurios kompiuterio Biržų rajone buvo išsiųstas grasinimas.

Liudytojos apklausos pabaigoje teisėja Alberta Baltušytė lyg tarp kitko paklausė: „Ar ir dabar leidžiate visiems naudotis savo kompiuteriu?“

Kaltinamasis M.Kuprevičius suprato, kad teisėja turėjo omeny būtent jį. Tokį klausimą kaltnamasis įvertino kaip teisėjos išankstinį nusistatymą jį nuteisti. Iš savo vietos pašokęs M.Kuprevičius pakeltu tonu pareiškė, kad teisėja privalo nusišalinti ir išeiti.

Kai teisėja susirinko bylos medžiagą ir išėjo iš salės, M.Kuprevičius pasisuko į būrį posėdį stebėjusių studentų, būsimųjų teisininkų. Jaunimui jis pareiškė: baigsite Romerį – dirbsite žuvies fabrike! (žr. filmuotą medžiagą).

Papildyta 15.52 val. Teisėja A.Baltušytė M.Kuprevičiaus pareiškimą įvertino kaip oficialų reikalavimą nusišalinti. Per pusvalandį jį surašė nutartį, kad kaltinamojo pretenzijos nepagrįstos ir šiuo atveju nusišalinti teisėjai nėra jokio pagrindo. Teisėja bando tęsti procesą.

Proceso dalyviai persikraustė į kitą teismo rūmų salę, kurioje yra galimybė neakivaizdžiai apklausti nepilnamečius: vaikai sėdi kambarėlyje ir filmuojami, o vaizdas rodomas salėje.

Tvyro įtampa. M.Kuprevičius retsykiais vis ima šaukti ant teisėjos, reikalaudamas „nutraukti cirką“.

Teisėja A.Baltušytė ne kartą įspėjo M.Kuprevičių, kad apskritai pašalins jį iš apklausos. Kaltinamasis pareiškė galintis ir išeiti. M.Kuprevičius nebeklauso teisėjos, procesas nevaldomas.

„Jūs jau parašėt nuosprendį akivaizdžiai, kam tas šou?“ – teisme šaukė M.Kuprevičius.

„Netrukdykit proceso!“ – daugybę sykių pakartojo teisėja.

Beje, būrys studentų po M.Kuprevičiaus pamokslo išėjo iš salės ir į posėdžio tęsinį specialiojoje salėje nebegrįžo.

Po nepilnamečių liudytojų apklausų proceso dalyviai vėl grįžo į įprastą salę. Pakeliui M.Kuprevičius aštriai diskutavo su prokurore ir vaiko teisių apsaugos kontroliere. Dėl visos sumaišties ir laiko stygiaus posėdis atidėtas iki gruodžio vidurio.

Bus papildyta

VIDEO: 15min.lt - Mariaus Kuprevičiaus improvizuota paskaita teisme

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Grožio programa 360°

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Tausokime maistą kartu

Parašykite atsiliepimą apie 15min