Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Cigaretės slepiamos ir tarp šiukšlių, ir moteriškose kojinėse (nuotraukos)

Cigarečių kontrabanda
Muitinės nuotr. / Cigarečių kontrabanda
Šaltinis: 15min
0
A A

Antradienį Vilniaus teritorinės muitinės pareigūnai sulaikė kontrabandinių rūkalų beveik už 37 tūkst. litų. Daugiausiai nelegaliai gabenamų rūkalų aptikta Medininkų ir Raigardo kelio postuose.

Kaip informuoja Muitinės departamentas, anksti ryte Medininkų kelio posto muitinės pareigūnai patikrino mūsų šalies piliečio J.B. vairuojamą automobilį Mercedes Benz. Iš Baltarusijos važiuojantis vyras deklaravo, kad neleistinų daiktų ir prekių neveža, tačiau po kruopštaus automobilio patikrinimo muitininkai už galinės automobilio sėdynės aptiko specialiai įrengtą slėptuvę. Joje buvo paslėpta daugiau nei 100 blokų cigarečių „Minsk“ už beveik 9 tūkst. litų.

Kiek vėliau Raigardo kelio poste dirbantys VSAT pareigūnai šalia pasienyje stovinčių šiukšlių konteinerių aptiko ir muitininkams perdavė „išmestus“ daugiau kaip du tūkstančius pakelių cigarečių „Premjer 7“, kurių rinkos kaina viršija 15,3 tūkst. litų.

Po pietų tame pačiame kelio poste muitinės pareigūnai sustabdė įtarimų sukėlusį mūsų šalies piliečio G.P. vairuojamą automobilį Volvo. Nors iš Baltarusijos važiuojantis vyras deklaravo, kad neleistų daiktų ar prekių neveža, muitininkai ėmėsi detalios įtartino automobilio patikros. Kad iš automobilio posparniuose įrengtų slėptuvių galėtų ištraukti daugiau kaip pusantros dėžės nelegaliai gabenamų cigarečių „Premjer“ ir „Premjer 7“, muitinės pareigūnams teko nuimti automobilio sparnus. Ten muitininkai rado pilną cigarečių slėptuvę. Sulaikyto krovinio vertė – beveik 5,5 tūkst. litų.

Vėlų vakarą kartu su VSAT pareigūnais muitininkai patikrino dar vieną įtarimų sukėlusį mūsų šalies piliečio R.L. vairuojamą automobilį Audi. Iš Baltarusijos grįžtantis vyras daugiau kaip pusę tūkstančio pakelių cigarečių buvo sukišęs į juodas moteriškas kojines. Visuose keturiuose automobilio ratuose taip paslėptų kontrabanda gabenamų cigarečių vertė – daugiau nei 4 tūkst. litų.

Visiems pažeidėjams surašyti administracinių teisės pažeidimų protokolai, o neteisėtai gabentos prekės ir automobiliai sulaikyti. Realizavus šią kontrabandą juodojoje rinkoje, valstybei būtų nesumokėta, preliminariais apskaičiavimais per 25 tūkst. litų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min