Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Čiuožyklomis tapusiose Kauno gatvėse – virtinė avarijų (nuotraukos, papildyta 15.04 val.)

Kauno gatvės trečiadienį virto čiuožykla
A.Koroliovo nuotr. / Viena iš daugelio trečiadienio ryto avarijų Kaune
Šaltinis: 15min
0
A A

Trečiadienį ryte į darbus vykdami kauniečiai judėjo vėžlio greičiu, nes gatvės buvo virtusios ledo čiuožyklomis.

Keiksnodami kelininkus dėl visiškai nebarstytų gatvių vairuotojai stengėsi išvengti blogiausio – rimtų avarijų. Tačiau kai kuriems to padaryti nepavyko: iki 10 valandos ryto kelių policijos pareigūnai buvo užregistravę daugybę techninių ir porą įskaitinių eismo įvykių.

Dėl slidžiose gatvėse lėtai judančių automobilių susidarė spūstys. Kai kurie vairuotojai, neįvertinę gamtinių sąlygų, darbovietes pasiekė vėluodami valandą ir daugiau.

„Neeilinė diena. Gamtinės sąlygos tokios, kad net ir norėdamas avarijų neišvengsi. Tačiau kol kas rimtesnių įvykių turime nedaug. Rimčiausias šis: Juozapavičiaus prospekte, prie 5-ojo namo, į avariją pateko du mikriukai „Ford Transit“. Po susidūrimo vienas nuslydo ir trenkėsi į medį. Sužaloti trys keleiviai. Jie išvežti į Kauno medicinos universiteto klinikas. Pranešimas apie avariją gautas 7.20 val. Šiuo metu policijos darbuotojai įvykio vietoje aiškinasi aplinkybes. Paprastų avarijų, per kurias žmonės nenukentėjo, iki 10 valandos užregistravome apie dešimt“, – sakė Kauno policijos Operatyvaus valdymo skyriaus Budėtojų poskyrio viršininkas Jonas Stonys.

Pareigūnai neabejoja, kad avarijų Kaune trečiadienį bus ir daugiau, nes nemaža dalis gatvių visiškai nebarstytos, o kai kurios greičiausiai ir nebus barstomos.

Šventinį savaitgalį gatvės bus pabarstytos

Valdininkai vairuotojus ragina apsišarvuoti kantrybe. „Biudžete (gatvėms barstyti – aut. past.) šiais metais lėšų nėra. Naktį barstėme įkalnes, tačiau gatvės liko nebarstytos ir nevalytos visai. Dėl sudėtingos situacijos biudžete ir gatvėse kreipėmės į Lietuvos automobilių kelių direkciją, ji pažadėjo skirti tam tikrą finansavimą. Miestiečius noriu nuraminti, kad per šventes gatvės bus prižiūrėtos“, – tikino Kauno miesto savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis.

Papildyta 15.04 val.: Pasak laikinai Kauno policijos atstovo spaudai pareigas einančio J.Stonio, įsidienojus avarijų mieste sumažėjo.

„Nuo 8 iki 14.30 val. Kaune užregistravome 14 eismo įvykių. Visi jie techniniai, įskaitinių, per kurias būtų nukentėję žmonės nepadaugėjo – tik jau minėtos rytinės. Antradienį, nuo 8 iki 20 val., Kaune įvyko 28 avarijos, kurių didžioji dalis taip pat „metalinės“. Tikimės, kad šiandien (trečiadienį – aut. past.) šio skaičiaus nepasieksime, nes važiavimo sąlygos pagerėjo. Sumažėjo ir žmonių, policijos prašančių pabarstyti gatves, skambučių. Tai irgi rodo, kad gatvės jau mažiau slidžios“, – kalbėjo policijos atstovas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min