Dabar populiaru

Naujausios

Publikuota: 2011 gruodžio 19d. 10:57

Dėl 24 šūvių išgarsėjusiai Mykolo Romerio universiteto studentei skirta 4 tūkstančių litų bauda, jai uždrausta vairuoti 4 metus

Studentės automobilis „Volkswagen Golf“
VSAT nuotr. / Studentės automobilis „Volkswagen Golf“

Paskirta administracinė nuobauda Mykolo Romerio universiteto studentei, lapkričio 16 d. automobiliu „VW Golf“ bandžiusiai pasprukti nuo VSAT pareigūnų.

Kaip praneša Vilniaus r. apylinkės teismas, už nepaklusimą uniformuoto pareigūno reikalavimui sustoti ir chuliganišką vairavimą Editai Liachovič paskirta 4 tūkst. litų dydžio bauda su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu ketveriems metams.

Mergina neprisipažino padariusi pažeidimus, teigė mačiusi, kaip ją stabdė VSAT pareigūnai, bet nesustojo, nes nebuvo pagrindo ją stabdyti. Esą pareigūnų automobilis buvo be ženklų, pareigūnai be uniformų ir stabdė mojuodami ginklu, todėl ji išsigando. Teigė važiavusi nepavojingu 60–70 km/val. greičiu.

Pareigūnų, tikrinusių informaciją dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis, teigimu, pažeidėją stabdė uniformuotas pareigūnas mojuodamas stabdymo skrituliu, bet automobilis nesustojo, o padidino greitį ir dviejų tarnybinių automobilių buvo persekiojamas daugiau nei 10 km. Pažeidėja važiavo 130–140 km/val. greičiu, pavojingai manevravo, išvažiuodama į priešpriešinę eismo juostą ir didindama greitį neleido aplenkti, bandė nustumti pareigūnų automobilį nuo kelio.

Tik peršovus padangas automobilis buvo sustabdytas. Jame buvęs keleivis iš važiuojančio automobilio mėtė daiktus, o jam sustojus bandė bėgti nuo pareigūnų. Automobilio vairuotoja elgėsi labai arogantiškai ir iššaukiančiai, pareigūnams gyrėsi gerai vairavusi.

Priimtas nutarimas per 20 dienų dar gali būti apskųstas Vilniaus apygardos teismui.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min