Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dėl baisių pedofilijos nusikaltimų įtariamas Vadimas Kaluginas bus teisiamas kaip sveikas vyras

Vadimas Kaluginas
Sauliaus Chadasevičiaus / 15min nuotr. / Vadimas Kaluginas
Šaltinis: 15min
0
A A

Teismas sutiko atnaujinti ikiteisminį tyrimą ir suteikti galimybę prokuratūrai surašyti Vadimo Kalugino bylos kaltinamąjį aktą, pagal kurį jaunas vyras bus teisiamas dėl mažamečių seksualinio prievartavimo, tvirkinimo, taip pat dėl psichotropinių medžiagų platinimo nepilnamečiams.

Ketvirtadienį Vilniaus apygardos teismas paskelbė, kad nutaria atnaujinti ikiteisminį tyrimą pedofilija įtariamo Vadimo Kalugino baudžiamojoje byloje.

Teismui atsižvelgus į tai, kad ekspertai pripažino kaltinamąjį pakaltinamu ir galinčiu atsakyti už savo veiksmus, Vilniaus apygardos prokuratūrai suteikta galimybė surašyti šioje byloje kaltinamąjį aktą ir iš naujo perduoti bylą teismui.

Iki šiol teismas ketino spręsti tik klausimą dėl priverčiamųjų medicinos priemonių V.Kaluginui skyrimo. Anksčiau šis 25-erių metų vyras buvo pripažintas nepakaltinamu ir gydytas psichiatrų, tačiau dabar ekspertai nustatė, kad vilnietis pasveiko.

Bylos duomenimis,  nuo 2009-ųjų gruodžio iki 2010-ųjų sausio siautėjęs pedofilas mažamečius ir nepilnamečius berniukus įsiviliodavo į namus suteikdamas galimybę jiems žaisti kompiuterinius žaidimus. Teigiama, kad aukos buvo svaiginamos metamfetaminu ir amfetaminu.

Nustatyta, kad nuo V.Kalugino galėjo nukentėti mažiausiai septyni vaikai (13–17 metų), visi trys, patyrusieji būtent seksualinę prievartą, buvo mažamečiai.

Ketvirtadienį nutartį dėl ikiteisminio tyrimo atnaujinimo paskelbusi teisėja Regina Pocienė tame pačiame neviešame posėdyje pratęsė V.Kaluginui taikomą griežčiausią kardomąją priemonę – suėmimą, dar trims mėnesiams.

Vieną kartą dėl jaunos moters išžaginimo jau teistam V.Kaluginui už sunkius seksualinius nusikaltimus nepilnamečių atžvilgiu šįkart gali grėsti iki 20 metų nelaisvės.

Beje, V.Kaluginas jau spėjo pagarsėti ir kaip talentingas įvairių skundų rašytojas, dalį jų tyręs Seimo kontrolierius kai kurias vilniečio pretenzijas pripažino pagrįstomis.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min