Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 1d. 17:15

Dėl ginkluoto lombardo užpuolimo Vilniuje sulaikytas šešiolikmetis

Įvykio vietoje
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Įvykio vietoje

Sostinės policija praneša, kad pirmadienį buvo sulaikytas antras įtariamasis, galėjęs dalyvauti lombardo užpuolime penktadienio vakarą Vilniaus senamiestyje. Paaiškėjo, kad tai jau gerai policijai pažįstamas šešiolikmetis.

Kaip praneša Vilniaus policija, pirmadienį Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo valdybos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo skyriaus pareigūnai Subačiaus gatvėje sulaikė antrą įtariamąjį, praėjusį penktadienį Trakų gatvėje apiplėšusį juvelyrikos parduotuvę „Aukso centras“.

Vienas iš užpuolikų tąsyk buvo sužeistas ir buvo sulaikytas, du kiti jo bendrininkai pabėgo.

Pirmadienio vakarą kriminalistai Subačiaus gatvėje sučiupo antrą įtariamąjį. Tai niekur nesimokantis ir nedirbantis 16-metis, gerai  žinomas policijai. Pirmą kartą buvo sulaikytas įtariant plėšimais, kūno sužalojimais ir kitais panašaus pobūdžio nusikaltimais.

2009 m. jam buvo iškelta byla dėl apiplėšimo įsibraunant į butą. Buvo sulaikyta grupė įtariamųjų, tačiau šiam 16-mečiui byla buvo nutraukta nepavykus surinkti įrodymų. Šių metų pradžioje jis buvo teisiamas už pasikėsinimą apiplėšti. Teismas skyrė jam 1 metus laisvės atėmimo, bausmės vykdymą atidedant 2 metams.

Trečiadienį teismas svarstys pareigūnų prašymus suimti šį sulaikytąjį ir sužeistą įtariamąjį.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:08
43:31
00:42

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min