Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dėl vilnietės išžaginimo teisiamas afrikietis prieš teismą traumavo fotografą (atnaujinta 12.25 val., naujas video)

„Aš esu nekaltas visiškai! Jie meluoja!“ – 15min.lt žurnalistą tikino B.Oyelana.
15min.lt filmuotos medžiagos stop kadras / „Aš esu nekaltas visiškai! Jie meluoja!“ – 15min.lt žurnalistą tikino B.Oyelana.
Šaltinis: 15min
0
A A

Konvojaus pareigūnų atvežtas Nigerijos pilietis sugebėjo spirti į fotoaparatą ir juo praskelti antakį fotoreporteriui. Po posėdžio afrikietis rėkė, kad iš jo bandoma neteisėtai gauti 50 tūkst. litų, ir šaukėsi prezidentės pagalbos.

Trečiadienį Vilniaus 3-iasis apylinkės teismas atvertė baudžiamąją bylą, kurioje Nigerijos pilietis Babatunde Oyelana kaltinamas vilnietės išžaginimu.

Teigiama, kad Lietuvoje gyvenantis trisdešimtmetis afrikietis per praėjusias Velykas bažnyčiai priklausančiame pastate išžagino aštuoniolikmetę moksleivę.

Nukentėjusioji yra pasakojusi, kad balandžio 5-osios naktį sostinės centre esančiame apleistame pastate, kuris priklauso Šv.Apaštalų Pilypo ir Jokūbo bažnyčiai, su draugu vilniečiu ir juodaodžiu Nigerijos piliečiu gėrė vyną ir alų.

Po kiek laiko vilnietis išvyko namo, o juodaodis esą merginą išžagino. Vėliau jis ją nuvežė namo.

Kadangi juodaodis tame pačiame pastate nuolat gyvena, policijai, gavusiai moksleivės pareiškimą dėl išžaginimo, nebuvo sunku jį rasti. Pareigūnams jis tvirtino po vakarėlio tik įsodinęs neblaivią moksleivę į taksi ir daugiau jos nematęs.

Šis Nigerijos pilietis Lietuvoje gyveno legaliai – turėjo nuolatinį leidimą. Užgriuvus sunkiems įtarimams užsienietis buvo suimtas mėnesiui, vėliau suėmimo terminas pratęstas.

Trečiadienį į teismo posėdį afrikietį atvežė konvojaus pareigūnai, juodaodžio rankos buvo surakintos iš nugaros. Vyrą buvo apspitę operatoriai ir fotografai. Tai išvedė afrikietį iš kantrybės – B.Oyelana spyrė (32-a vaizdo įrašo sekundė) vienam pritūpusiam fotoreporteriui į fotoaparatą ir žurnalistą sužalojo. „Bus nauja byla“, – bėgantį kraują pajutęs reporteris tarstelėjo teismo salėje.

Teismas išžaginimo bylą nagrinėjo už uždarų durų. Posėdyje dalyvavo nukentėjusioji, jos motina, prokuroras, advokatai, vertėjas.

Tuo metu į teismo koridorių atvyko policijos patruliai, jie priėmė pareiškimą iš nukentėjusio fotoreporterio.

Išžaginimo byloje kol kas paskelbta pertrauka.

Papildyta 12.15 val. Prieš vidurdienį bylos dalyviai vėl trumpam susirinko į posėdžių salę. Po posėdžio Vilniaus apygardos prokuratūros 1-ojo Labai sunkių nusikaltimų ikiteisminio tyrimo organizavimo skyriaus prokuroras Nikolajus Kozliakas  informavo, kad bylos išnagrinėti nepavyko, nes neatvyko vienas itin svarbus liudytojas.

Išvedamas iš teismo afrikietis troško žiniasklaidos dėmesio. Jis šaukė, kad ši byla yra susidorojimas su juo. Juodaodis emocingai aiškino, kad norima pasinaudoti tuo, kad jis užsienietis, ir išsireikalauti iš jo 50 tūkst. litų. 

„Aš esu nekaltas visiškai! Jie meluoja!“ – 15min.lt žurnalistą tikino B.Oyelana. Jis šaukė, kad apie jo teisių pažeidimus turėtų būti informuota ir šalies prezidentė.

Apačioje žiūrėkite naują vaizdo medžiagą su prokuroro komentaru ir nigeriečio reikalavimais. 

VIDEO: 15min.lt: teisme siautėjęs afrikietis
VIDEO: 15min.lt: afrikietis tikino pats esąs auka
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min