Dabar populiaru
Publikuota: 2015 balandžio 16d. 12:37

Dešimtą kartą nuteistas kelmiškis Dainius Šalomskas penkeriems metams sėdo už nepilnametės žaginimą

Seksualinis priekabiavimas, prievarta
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Seksualinis priekabiavimas, prievarta

Balandžio 16 dieną Šiaulių apygardos teismas paskelbė nuosprendį baudžiamojoje byloje, kurioje Kelmės gyventojas Dainius Šalomskas, gimęs 1985 metais, buvo kaltinamas lenkimu naudoti narkotines medžiagas, seksualiniu prievartavimu, nesunkiu sveikatos sutrikdymu.

Anksčiau už įvairius nusikaltimus 9 kartus teistas vyras savo kaltę neigė, tačiau teismas jį pripažino kaltu.

Bylos duomenimis nusikaltimas padarytas 2013 metų rugsėjį, Raseinių rajone. Viename name, kambaryje, naktį D.Šalomskas vertė nepilnametę vartoti narkotines medžiagas.

O vėliau palaužta ir apsvaiginta auka buvo seksualiai prievartaujama. Paryčiais nukentėjusiajai pavyko paskambinti savo giminaitei ir pranešti apie padarytą nusikaltimą.

Vytautas Jončas, Šiaulių apygardos teismo pirmininko padėjėjas ryšiams su visuomene, informavo, kad D.Šalomskas savo kaltės nepripažino.

Tačiau teismas konstatavo, kad jauno vyro padarytas nusikaltimas yra įrodytas ne tik nukentėjusiosios, bet ir ne vieno liudytojo parodymais, taip pat ekspertų išvadomis, kita byloje esančia medžiaga.

Už padarytą nusikaltimą D.Šalomskas nuteistas kalėti penkerius metus, bausmę jis turės atlikti pataisos namuose. Teismo sprendimu nuteistasis nukentėjusiajai turės atlyginti daugiau kaip 11 tūkstančių eurų neturtinę žalą.

Šis nuosprendis gali būti skundžiamas Lietuvos apeliaciniam teismui.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min