Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dingusios I.Strazdauskaitės motina: „Už informaciją, kuri padės surasti mūsų Ievą, esame pasiryžę sumokėti“

Šaltinis: 15min
13
A A

Policija pasidalijo jausmingu sekmadienį dingusios Ievos Strazdauskaitės motinos kreipimusi, kuriame ji žada už vertingą informaciją sumokėti 10 tūkst. eurų.

„Kaip gera, kai vaikai grįžta namo, parlekia trumpam, sušildo namus savo buvimu ir vėl išskuba. Išskuba gyventi savo gyvenimo.

Pirmąjį kovo savaitgalį mano dukra, Ievutė, grįžo namo iš Vilniaus į gimtąją Plungę. Kaip visada, sekmadienį gaminome pietus, šnekučiavomės, dalijomės mintimis ir planais ateičiai.

Išvažiuojant apkabinau dukrą ir paprašiau – būk atsargi, neskubėk. O ji tik šyptelėjo ir, kaip visada, pasakė, nu, mam, viskas bus gerai.

Tada dar nežinojau, kad nepraėjus nė trims valandoms, mus visus – tėvus, artimuosius – apgaubs baugi nežinia.

VIDEO: Dingusios I.Strazdauskaitės mama: „Už informaciją, kuri padės surasti Ievą, esame pasiryžę sumokėti“

Ievutė dingo kelyje iš Plungės į Vilnių ir jau antra para mes, visi artimieji, ieškome mūsų Ievutės. Kol kas – nesėkmingai.

Bet ta nežinia mūsų nepalaužė. Nepalaužė mūsų tikėjimo ir vilties, kad mes apkabinsime savo Ievutę gyvą ir sveiką. Ir galėsim pasakyti – nu, matai, viskas yra gerai.

Dėkojame nuoširdžiai, dėkojame visiems, kas mums padeda, šią tikrai nelengvą akimirką, tačiau galbūt dar ne visus pasiekė mūsų pagalbos prašymas. Už informaciją, kuri padės surasti mūsų Ievą, esame pasiryžę sumokėti.

Už tą informaciją, kuri iš tikrųjų padės ją surasti, mes sumokėsime 10 tūkst. eurų.

Mes laukiame jos, o ji laukia mūsų. Padėkite. Ačiū.“

Kreipimosi pabaigoje nurodomas telefono numeris 8686 777 17, kuriuo prašoma skambinti galinčius padėti.

Ieva Strazdauskaitė
Kauno apskrities VPK nuotr./Ieva Strazdauskaitė

Tuo tarpu Lietuvos kriminalinės policijos biuro viršininkas Rolandas Kiškis prašė visų vairuotojų, kurie turi vaizdo registratorius ir kovo 5 d. tarp 16 val. ir 20 val. važiavo kelyje Klaipėda – Vilnius, pasidalinti vaizdo įrašais su policija.

Juos galima siųsti spauda@policija.lt. arba atnešti į artimiausią policijos komisariatą.

Asmenis, mačiusius I.Strazdauskaitę ar jos automobilį, žinančius galimą jos buvimo vietą ar turinčius tyrimui reikšmingos informacijos, policija taip pat prašo nedelsiant pranešti pareigūnams telefonu (8 37) 303 450 arba bendruoju pagalbos telefonu 112.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min